İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Elrond Network (ERD) Coin Nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

İnternetin icadından günümüze kadar geçen süreçte kişisel verilerin korunması, gizlilik ve erişilebilirlik konularında bir çok yenilikler yapıldı. Yapılan binlerce güncelleme ve yenilik günümüzde hala kişisel verilerin korunması konusunda tam bir güven vermiyor. Bu noktada özellikle Blockchain alt yapısını kullanılarak bir çok adım atılmaya başlandı.

Elrond, dijital mülkiyet, veri gizliliği, durdurulamaz sansüre dayanıklı uygulamalar, yeni dijital ekonomiler ve yönetişim modelleri aracılığıyla daha yüksek düzeyde bir sosyal ölçeklenebilirliği güçlendiren, çekirdek internet altyapısındaki bu büyük değişimin ön saflarında yer almaktadır. Elrond, merkezi olmayan bir yapı ile ölçeklenebilir, verimli ve emniyetli bir şekilde 1000 kat daha fazla iyileştirme sağlamak üzere hayata geçirilmiştir.

Elrond Network ve ERD Token hakkında detaylı bilgiyi Elrond resmi internet sitesinden alabilirsiniz.

Elrond ağı üzerinde oluşturulan ERD Token 4 Temmuz itibari ile Binance borsasında listelenmiştir.

Elrond (ERD) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Kaynak : elrond.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar