Kapat

Elrond Network (ERD) Coin Nedir?

Anasayfa
Blockchain Elrond Network (ERD) Coin Nedir?

İnternetin icadından günümüze kadar geçen süreçte kişisel verilerin korunması, gizlilik ve erişilebilirlik konularında bir çok yenilikler yapıldı. Yapılan binlerce güncelleme ve yenilik günümüzde hala kişisel verilerin korunması konusunda tam bir güven vermiyor. Bu noktada özellikle Blockchain alt yapısını kullanılarak bir çok adım atılmaya başlandı.

Elrond, dijital mülkiyet, veri gizliliği, durdurulamaz sansüre dayanıklı uygulamalar, yeni dijital ekonomiler ve yönetişim modelleri aracılığıyla daha yüksek düzeyde bir sosyal ölçeklenebilirliği güçlendiren, çekirdek internet altyapısındaki bu büyük değişimin ön saflarında yer almaktadır. Elrond, merkezi olmayan bir yapı ile ölçeklenebilir, verimli ve emniyetli bir şekilde 1000 kat daha fazla iyileştirme sağlamak üzere hayata geçirilmiştir.

Elrond Network ve ERD Token hakkında detaylı bilgiyi Elrond resmi internet sitesinden alabilirsiniz.

Elrond ağı üzerinde oluşturulan ERD Token 4 Temmuz itibari ile Binance borsasında listelenmiştir.

Elrond (ERD) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Kaynak : elrond.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Theta coin nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir