İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ELU Coin Nedir? | Legends of Elumia Nedir? | ELU Coin Bilgileri

Legends of Elumia (Elumia), deneyimli bir MMORPG oyun geliştiricileri ekibi tarafından yönetilen, devasa çok oyunculu çevrimiçi RPG (MMORPG) kazanmak için yeni nesil bir oyundur.

Yüksek kaliteli grafikler ve oyuncuların doğrudan çevrimiçi oyun yoluyla gelir elde etmelerini sağlayan zengin, eğlenceli oyun özellikleriyle diğer Play to Earn oyunlarından ayrılıyor. Elumia, likit ve güvenli bir pazarda hızlı, güvenli ve merkezi olmayan bir dijital varlık mülkiyeti sağlamak için Solana’yı kullanıyor. Oyuncular, çok oyunculu maceralara, görevlere ve oyun içi düşmanlarla ve diğer gerçek zamanlı oyunculara karşı şiddetli oyuncu savaşlarına katılarak çeşitli dünya bölgelerine dalabilirler.

Elumia metaverse aracılığıyla oyuncular, diğer oyunculara karşı savaşlar kazanarak ve zindanları tamamlayarak ve dünyadaki düşmanları yenerek ilerlemek için çok sayıda eğlenceli fırsatla karakterlerinin ve ekipmanlarının tam mülkiyetine sahip olacaklar. Yönetim jetonu Elumia Crowns ($ELU) sahipleri, oyunun gelişiminin gelecekteki yönü konusunda söz sahibi olacaklar.

Elumia ve Sonsuz Kule

Elumia, Sonsuz Kule olarak bilinen eski bir yapıyı çevreleyen hareketli bir şehirdir. Kule, insan hafızasından çok önce vardı, portal açıldıktan sonra yavaş yavaş etrafında yükselen Elumia şehri, teknolojik ve gizemli bir karışımın toplam gücünün küçük bir derecesinde kullanılan gizemli enerjileriyle besleniyor. Portala girenler her zaman geri dönmezler ve girenlere içeride ne olduğuna dair farklı hikayeler anlattıkları için ihtiyatlı davranılır.

Şehir, oyuncuların diğer oyuncularla sosyal olarak veya ticaret yoluyla etkileşime girebilecekleri, övünme hakları ve ödüller için birbirleriyle savaşabilecekleri, The Tower’a bir sonraki yolculuklarına hazırlanmak için ekipman satın alabilecekleri ve yeni görevler veya görevler alabilecekleri ana sosyal merkezdir. İlgili taraflar. Sonsuz Kule’nin portalları, oyuncuların PvE içeriğini tamamlamak ve oyun boyunca ilerlemek için girdiği yerdir. Devasa portal, oyuncuları ve grupları, her biri kendi yaratıkları ve yenilecek düşmanları olan yeni ve heyecan verici açık alanlara ve zindanlara taşıyor.

Oyuncular oyun içinde bulunan eşyaları basmayı ve onları Sonsuz Kule’den gerçek dünyaya getirmeyi seçebilirler. Şehirde herkesin oyun dünyasının bir parçasına sahip olmasına izin veren tokenize binalar sunmayı planlıyoruz. Binalara sahip olan oyuncular, bu hizmetleri diğer oyuncular tarafından kullanıldığı için küçük bir gelir yüzdesi alacakları evler, dükkanlar veya zanaat istasyonları olarak özelleştirebilecekler.

ELU Coin Nedir?

Elumia ekosistemi için 2 jeton, yönetim için ELU ve oyun içi ödüller için EKS vardır.

$ELU Coin

  • Yönetişim ve karar verme süreci (DAO).
  • Oyun İçi Ödüller için Staking.
  • Güç yükseltmeleri için kullanılır.
  • Oyun içi aktivitelere harcanan

$EKS Jetonu

  • Değişim aracı.
  • Oyun oynayarak kazanılır.
  • Ekonomi dengeleme mekaniği.
  • Oyun içi aktivitelere harcanan

ELU Coin Nasıl Alınır?

ELU token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

KZEN, Gateçio borsasında ön satışa açılması ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yeni haftanın en sık arattırılan kripto para birimleri arasında yeri alan KZZEN...

Kripto Para

MetaShooter, ilk merkezi olmayan blok zinciri tabanlı avcılık metaverse’dir. MetaShooter, açık dünyada gerçekçi avlanma deneyimi yaşayabilecekleri ve para kazanma fırsatları ile birçok aktivite geliştirebilecekleri...

Kripto Para

OkLetsPlay, patentli, oluşturulmuş, test edilmiş ve piyasaya hazır gerçek paralı bir eSpor turnuvası platformudur. OkLetsPlay, hiper günlük 1v1 mobil oyun maçlarından mobil, PC ve...

Kripto Para

Plato Farm, insan uygarlığının evrimini simüle etmek için blok zincir teknolojisini kullanan bir metaversedir. Oyuncular, çok çalışarak vahşi bölgeyi insan uygarlığının zengin ve modern...