İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ELU Coin Nedir? | Legends of Elumia Nedir? | ELU Coin Bilgileri

Legends of Elumia (Elumia), deneyimli bir MMORPG oyun geliştiricileri ekibi tarafından yönetilen, devasa çok oyunculu çevrimiçi RPG (MMORPG) kazanmak için yeni nesil bir oyundur.

Yüksek kaliteli grafikler ve oyuncuların doğrudan çevrimiçi oyun yoluyla gelir elde etmelerini sağlayan zengin, eğlenceli oyun özellikleriyle diğer Play to Earn oyunlarından ayrılıyor. Elumia, likit ve güvenli bir pazarda hızlı, güvenli ve merkezi olmayan bir dijital varlık mülkiyeti sağlamak için Solana’yı kullanıyor. Oyuncular, çok oyunculu maceralara, görevlere ve oyun içi düşmanlarla ve diğer gerçek zamanlı oyunculara karşı şiddetli oyuncu savaşlarına katılarak çeşitli dünya bölgelerine dalabilirler.

Elumia metaverse aracılığıyla oyuncular, diğer oyunculara karşı savaşlar kazanarak ve zindanları tamamlayarak ve dünyadaki düşmanları yenerek ilerlemek için çok sayıda eğlenceli fırsatla karakterlerinin ve ekipmanlarının tam mülkiyetine sahip olacaklar. Yönetim jetonu Elumia Crowns ($ELU) sahipleri, oyunun gelişiminin gelecekteki yönü konusunda söz sahibi olacaklar.

Elumia ve Sonsuz Kule

Elumia, Sonsuz Kule olarak bilinen eski bir yapıyı çevreleyen hareketli bir şehirdir. Kule, insan hafızasından çok önce vardı, portal açıldıktan sonra yavaş yavaş etrafında yükselen Elumia şehri, teknolojik ve gizemli bir karışımın toplam gücünün küçük bir derecesinde kullanılan gizemli enerjileriyle besleniyor. Portala girenler her zaman geri dönmezler ve girenlere içeride ne olduğuna dair farklı hikayeler anlattıkları için ihtiyatlı davranılır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Şehir, oyuncuların diğer oyuncularla sosyal olarak veya ticaret yoluyla etkileşime girebilecekleri, övünme hakları ve ödüller için birbirleriyle savaşabilecekleri, The Tower’a bir sonraki yolculuklarına hazırlanmak için ekipman satın alabilecekleri ve yeni görevler veya görevler alabilecekleri ana sosyal merkezdir. İlgili taraflar. Sonsuz Kule’nin portalları, oyuncuların PvE içeriğini tamamlamak ve oyun boyunca ilerlemek için girdiği yerdir. Devasa portal, oyuncuları ve grupları, her biri kendi yaratıkları ve yenilecek düşmanları olan yeni ve heyecan verici açık alanlara ve zindanlara taşıyor.

Oyuncular oyun içinde bulunan eşyaları basmayı ve onları Sonsuz Kule’den gerçek dünyaya getirmeyi seçebilirler. Şehirde herkesin oyun dünyasının bir parçasına sahip olmasına izin veren tokenize binalar sunmayı planlıyoruz. Binalara sahip olan oyuncular, bu hizmetleri diğer oyuncular tarafından kullanıldığı için küçük bir gelir yüzdesi alacakları evler, dükkanlar veya zanaat istasyonları olarak özelleştirebilecekler.

ELU Coin Nedir?

Elumia ekosistemi için 2 jeton, yönetim için ELU ve oyun içi ödüller için EKS vardır.

$ELU Coin

  • Yönetişim ve karar verme süreci (DAO).
  • Oyun İçi Ödüller için Staking.
  • Güç yükseltmeleri için kullanılır.
  • Oyun içi aktivitelere harcanan

$EKS Jetonu

  • Değişim aracı.
  • Oyun oynayarak kazanılır.
  • Ekonomi dengeleme mekaniği.
  • Oyun içi aktivitelere harcanan

ELU Coin Bilgileri

Legends of Elumia (ELU coin) 2022 – 2023 yol haritası, vizyonu ve misyonu hakkındaki bilgilere elumia.io resmi adresinden ulaşabilirsiniz. ELU coin geleceği hakkındaki yorumları Elumia sosyal medya hesaplarından takip edebilir ve Telegram hesabına katılarak tartışmalara katılabilirsiniz. ELU hakkındaki bilgileri;

ELU Coin Nasıl Alınır?

ELU ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, HotBit, Raydium, BitMart ve Huobi’dir. İşlem çiftleri, ELU ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla ELU coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...