İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

En Çok Abonesi Olan Türk Youtube Kanalları | 2022

Çoğu Youtube kullanıcısının en çok merak ettiği konular arasında Youtube kanallarından elde edilen gelir ve en çok aboneye sahip Youtube kanalları başı çekiyor. Bu makalemizde Youtube Türkiye’de en çok abone sayısına ulaşan kanalları listeleyeceğiz. En çok aboneye sahip Türk Youtuber kimdir?

Youtuber olmak isteyen ve Youtube abone arttırma yöntemlerini araştıran herkes ilk olarak Youtube kanallarını inceleyerek işe başlıyor. Türkiye’de en çok abone sayısına ulaşan kanallar gençlerin oldukça fazla ilgisini çekiyor. Youtube üzerinde video yayını yaparak gelir elde edenlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor.

Bu makalemizde 2019 yılı güncel verilerine göre en başarılı Türk Youtube kanallarını inceleyeceğiz. Yotuube Türkiye’de en başarılı Youtube kanalları (Enes Batur, Orkun Işıtmak, netd müzik) ne zaman açıldı, görüntüleme sayıları, video sayıları hepsi ve daha fazlası bu makalemizde.

En Çok Abonesi Olan Türk Youtube Kanalları | 2019

  • netd müzik

Netd müzik, anlaşmalı müzik yapım firmalarından sağladığı, Türkçe pop müzikten alternatif müziğe kadar çeşitli tarzlardaki müzik kliplerinin resmi yayın platformudur. Yeni çıkan şarkılar ve yükselişe geçen amatör sanatçıların eserleri genelde netd müzik kanalı tarafından yayına alınmaktadır. netd müzik en çok aboneye sahip Türk Youtube kanalıdır.

Kanal Ne Zaman Açıldı: 23 Oca 2014

Advertisement. Scroll to continue reading.

Abone: 13.659.409

Video: 9970

Görüntüleme: 28.844.152.034

  • Enes Batur

Kişisel olarak yayınlar yapan Enes Batur her türde içerik çekiyor. Youtube hayatına oynadığı oyunları yayınlayarak başlayan Enes Batur çektiği enteresan videolarla kısa sürede Youtube üzerindeki abone sayısını arttırarak milyonların ilgisini çekmeyi başardı. Şuan için Youtube Türkiye’de en çok abone sayısına sahip Youtuber Enes Batur’dur.

Kanal Ne Zaman Açıldı: 18 Kasım 2012

Abone: 10.203.270

Advertisement. Scroll to continue reading.

Video: 1760

Görüntüleme: 4.619.272.843

  • Orkun Işıtmak

Orkun Işıtmak video blog(vlog) videoları çeken eğlenceli bir kişilik olarak karşımıza çıkıyor. Gittiği yerleri ve yaşadığı olayları video çekerek Youtube hayatına başlayan Orkun Işıtmak son zamanlarda neredeyse her türden içerik paylaşmaya başladı. Farklı akımları kanalında yaşatan Orkun Işıtmak ilk Türk Youtuber olarak biliniyor.

Kanal Ne Zaman Açıldı: 18 Nisan 2010

Abone: 6.396.138

Video: 1242

Advertisement. Scroll to continue reading.

Görüntüleme: 1.474.456.912

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar