Kapat

En Çok İndirilen Ücretsiz Uygulamalar | Ocak 2019

Anasayfa
HABER En Çok İndirilen Ücretsiz Uygulamalar | Ocak 2019

Google Play Store ve App Store’da her dakika uygulamaların popülerlik sıralaması değişebiliyor. Bazı uygulamalar bir anda zirveye çıkabiliyor. Özellikle sosyal medya reklamlarına ağırlık veren uygulamalar merak uyandırdıkları için daha hızlı yükselişe geçiyorlar.

Yeni yılın ilk günlerinde en çok indirilen ücretsiz uygulamaları bu makalemizde sizler için derledik. 2018 yılında en çok indirilen uygulamalarda yeni yılda pek bir değişiklik olmadı.

Yeni yılın ilk günlerinde ülkemizde en çok indirilen ücretsiz uygulama Hadi – Bilgi Yarışması uygulaması oldu. Bir bilgi yarışı uygulamasının listenin başında olması bizi gururlandırsa da vermiş oldukları para ödülünün indirme sayısına ciddi oranda etki ettiğini düşünmeden edemiyoruz.

En çok indirilen ücretsiz 10 uygulama listemizde ikinci sırada hayatımıza adeta zorla giren TikTok uygulaması yer alıyor. Ciddi reklam bütçesi ile son ayların en çok indirilen ücretsiz uygulaması TikTok diyebiliriz. Uzun süre en çok indirilenler listesinde zirvede olmasına rağmen yeni yılda yerini Hadi – Bilgi Yarışması uygulamasına bırakmış durumda görünüyor.

 

Türkiye’de En Çok İndirilen Ücretsiz Uygulamalar

Hadi – Bilgi Yarışması

TikTok

Netflix

Instagram

YouTube

MobilDeniz

WhatsApp

BiP Messenger

Facebook Messenger

Facebook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir