İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

İnceleme

En Çok Para Kazandıran Uygulamalar 2021

Hepimizin zaman zaman internet üzerinden para kazanma hayalleri olmuştur. Online yöntemlerle para kazanmak bazen göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Daha doğrusu hedeflediğimiz para miktarı kazanma olasılığımızın zorluk derecesini belirliyor. Basit görevler ve hedefler gerçekleştirerek, bilgi yarışmalarına girerek yada telefonumuzda bir uygulamayı açık bırakarak belirli miktarda para kazanabileceğimiz uygulamaları sizler için bu makalemizde derledik.

En Çok Para Kazandıran 5 Uygulama

  • Bounty
  • Hadi Bilgi Yarışması
  • Yandex Toloka
  • PostBee

Bounty İle Para Kazanma

Uygulamayı telefonunuzu indirdikten sonra basit görevler yaparak basitçe para kazanmaya başlayabilirsiniz. Her gün yenilenen anketler sayesinde bakiyenizi arttırabilir ve uygulamada kazandığınız paralar belirli bir miktara ulaştığında para çekebilirsiniz.

Türkçesi Ödül isimli uygulama ile alakalı bazı olumsuz yorumlar olsa da genelde para çekme konusunda kullanıcılar sorun yaşamıyor.

Bounty Uygulamasındaki Bazı Görevler

• Basit bir anket doldurman
• Gündelik hayatında kullandığın ürünlerle ilgili yorumda bulunman
• Bir mağazaya girip fotoğraf çekmen
• Markette bir ürün rafının fotoğrafını çekmen
• Bir restoran veya kafeye gidip sunulan hizmeti değerlendirmen
• Mağazaya müşteri olarak girip hizmet kalitesini denetlemen

Resmi Site: Bounty

Hadi Bilgi Yarışması İle Para Kazanma

Hadi Bilgi Yarışması 2019 yılında Türkiye’nin ilk canlı ve gerçek para ödüllü mobil bilgi yarışması olarak tanıtıldı. Hadi bilgi yarışmasında herkese uygun bir yarışma türü var! Spor, yabancı müzik, futbol, film, magazin gibi bir çok alanda ödüllü bilgi yarışmaları düzenleniyor. Hadi bilgi yarışması anlık tahmin yeteneği yüksek olan kişiler için oldukça iddialı bir yarışmadır. Yarışmadaki ödül sisteminde belirli bir tutara gelindiğinde para çekilebiliyor.

Bilgi yarışmalarından online olarak para kazanmak istiyor ve yeteneğinize güveniyorsanız günde sadece 30dk ayırarak bu yarışmadan gelir elde edebilirsiniz.

Resmi Site: Hadilive

Yandex Toloka İle Para Kazanma

Yandex Toloka ile para kazanmak için öncelikle bir Toloka hesabı oluşturmanız gerekiyor. Üyelik sonrasında Toloka görev almak istiyorum seçeneğini seçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Toloka hesabı alabileceğiniz görevleri ve görev sonrasındaki ücretlendirmeyi önceden belirtiyor. Yani Yandex Toloka görevlerinden kaç para alabileceğinizi önceden görebiliyorsunuz.

İlk üye olduğunuzda size düşük ücretli görevler gelse de daha sonra farklı ücretlendirmeler olan iyi görevler size sunulacaktır.

Toloka yayını değerlendir, Toloka saha görevi gibi yüksek ücretlendirmeli görevler geldikçe para kazanma durumunuz değişecek ve Toloka ile ilk ödemenizi kısa süre içerisinde çekebileceksiniz.

Yandex Toloka uygulamasında görevleri hızlı yapmak oldukça önemlidir. Görevleri ne kadar hızlı yaparsanız size o kadar görev gelecektir.

Toloka gibi uygulamaları incelediğimizde günlük maksimum 50TL bandında gelir elde edebileceğiniz güvenilir bir uygulama bulmak oldukça zor.

Resmi Site: Toloka

PostBee İle Para Kazanma

Sosyal medya hesaplarından para kazanmak günümüzde oldukça popüler bir iş kolu oldu. Ancak sosyal medya hesaplarının tanıtımını yeteri kadar yapamayan yada bir ajansa üye olamayan kişiler için reklam veren bulmak oldukça zor.

PostBee, reklam veren ve yayıncıları aynı ortamda toplayan kazan kazan mantığı ile çalışan online bir platformdur. Platforma üye olarak verilen görevler sayesinde sosyal medya hesaplarınızdan gelir elde edebilirsiniz.

PostBee Nasıl Kullanılır

Uygulamaya kullanıcı hesabı için istenilen bilgileri girdikten sonra üye oluyoruz. Daha sonra menü kısmından kampanyalar seçeneğine giriyoruz. Bu bölümde Instagram yada farklı bir sosyal ağda paylaşmamız için tanıtımlar listeleniyor. Paylaşılacak gönderi ve elde edilecek kazanç aynı bölümde yer alıyor.

Sosyal medya hesabımızda istenilen paylaşımı yapıyoruz ve daha sonra kampanya üzerine tıklayarak onaya gönder diyoruz. Gerekli kontroller sağlandıktan sonra tutar bakiyenize ekleniyor.

PostBee Ne Kadar Kazandırıyor?

Uygulamadaki görevler reklam veren bütçesine göre farklılık göstermekte olup ortalama 5TL bandında bir tekil paylaşım geliri elde edebilirsiniz. PostBee benzeri uygulamalara bakıldığında ücretlendirmesi gayet iyi duruyor.

Resmi Site: PostBee

Slogan: PostBee Katıl Paylaş Kazan

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Prequel uygulaması, fotoğraflarınızın daha iyi görünmesi için çeşitli araçlar sunan bir programdır. Yaratıcı efektler, fotoğraflara eklenecek parıltılar ve ışıltılar aynı zamanda bunların çok daha...

Uygulama

Sosyal medyanın toplumlar içerisindeki kullanımı her geçen gün büyük bir ivme ile artış göstermektedir. Bu artış birçok insanın sosyal çevresinin dijital ortamlara kaymasına vesile...

Uygulama

İnsanların gündelik yaşantıları içerisinde mobil cihazların varlığı her geçen gün hakimiyetini arttırmaktadır. Yalnızca yetişkin insanlar değil artık 3 yaşındaki çocuk bile bu cihazları çok...

Uygulama

VideoShow uygulaması insanların video içeriklerini düzenleyip değiştirebilmeleri için çeşitli imkanlar sunan bir yazılımdır. Aynı zamanda slayt gösterilerinin düzenlenmesi için bu uygulamadan yararlanabilmektedir. Profesyonel bir...