Kapat

En İyi Android Strateji Oyunları – 2018

Anasayfa
Mobil Oyun En İyi Android Strateji Oyunları – 2018

Oyuncular tarafından en çok tercih edilen türlerden biri olan strateji türünde oldukça fazla oyun bulunuyor. Google Play üzerinde vakit kaybetmeden en iyi oyunlara ulaşabilmeniz için “En İyi Android Strateji Oyunları” isimli listeyi sizler için hazırladık. Listeye eklenmesini istediğiniz favori oyunlarınızı bize yorum kısmından bildirmeyi unutmayın. 


Battle of Polytopia

Strateji oyunlarında bulunması gereken birçok ögeyi barındıran Battle of Polytopia, bu özellikleri mobil uyumlu bir ortama dönüştürerek oldukça eğlenceli bir strateji oyunu deneyimi sunuyor. Oyunda bulunan uygarlıklardan birini seçen oyuncu haritayı keşfederek, uygarlıklarını geliştirerek ve komşularıyla başa çıkarak 30 sıra boyunca mümkün olan en yüksek puanı elde etmeye çalışıyor. Oyunun hızlı oynama mekaniği sayesinde, oyun sıkıcı bir strateji oyunu olmak yerine eğlenceli ve mobil uyumlu bir oyuna dönüşüyor. Bizden tam not alan Battle of Polytopia, en iyi Android strateji oyunları arasında birinci sırada yer alıyor.


Epic Little War Game

Rubicon tarafından geliştirilen Epic Little War Game, fazla ciddi bir strateji oyunu olmasa da, karikatür ögeleri içermesiyle birlikte eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Basit grafik yapısına sahip olan oyunda: campaign, skirmish, co-op ve multiplaye modları bulunuyor.

Epic Little War Game
Epic Little War Game
Price: ₺22,99


Project Highrise

İlk olarak PC için yayınlanan ve daha sonra mobil cihazlara geçiş yapan bir bina yönetim simülatörü olan Project Highrise’da hayallerinizin gökdelenini inşa edebilirsiniz. Oyun temel olarak şu hedefleri içeriyor: kendi binanı inşa et, yönet ve geliştir. Bunu sağlamak için oyunda oldukça fazla zaman geçirmeli, bütçeyi dengelemeye ve kiracılarınızı mutlu etmeye çalışırken restoranlar, mağazalar, apartmanlar ve ofisler eklemelisiniz. Oyuncular çeşitli senaryo modunda oynayabilir veya sandbox modunda oyunun keyfini çıkarabilirler. Oyunun mobil versiyonu ayrıca Tokyo Towers, Miami Malls ve Las Vegas genişleme paketleri gibi PC versiyonuna eklenen tüm ekstra içeriklerle birlikte geliyor.

Project Highrise
Project Highrise
Price: ₺27,99


Templar Battleforce

Trese Brothers tarafından geliştirilen Templar Battleforce’da zırhlı savaşçılardan oluşan bir ekibe komuta etmeniz gerekiyor. Oyuncular Templar’larını 55 seviyeli mücadelede, biniş eylemlerine, kara savaşlarına ve diğer çeşitli görevlere göndererek mücadele eder. Oyun, Templar savaşçıları için çeşitli beceri ve donanımların kilidini açmanıza olanak tanıyan zengin özelleştirme sistemi ile öne çıkıyor.

Templar Battleforce RPG
Templar Battleforce RPG
Developer: Trese Brothers
Price: ₺62,99


Iron Marines

Starcraft tarzı bir oynanışa sahip olan Iron Marines, bir kale savunma oyunu olarak öne çıkıyor. Uzaylıların tehditlerine karşı birliklerinizi ve kahramanlarınızı 14 zorlu görevde kullanmanız gerekiyor. Farklı zorluklarda da oynanabilen oyun ayrıca özel seviyeler de içeriyor.

Iron Marines
Iron Marines
Price: ₺20,99


Strike Team Hydra

Wave Light Games, biyomühendisli Sethari’nin gücünü ele geçiren elit bir ekibe komuta eden taktiksel bir RPG olan Strike Team Hydra ile Demon’s Rise oyunlarını hayal dünyalarından uzak geleceğe taşıyor. Oyuncuların, düşman birliklerini yenmek ve hedeflerine ulaşmak için arazi şartlarını ve karakterlerinin özel yeteneklerini kullanmaları gerekiyor.

Strike Team Hydra
Strike Team Hydra
Price: ₺41,99


Pocket City

Pocket City, mobil uyumlu bir SimCity oyunu tarzında şehir planlama oyunu olarak öne çıkıyor. Yeni bir kasabanın belediye başkanı olarak, vatandaşlarınızın ihtiyaçlarını görebilmek size kalmış; vergi gelirlerine, maliyetlere, trafiğe ve diğer değişkenlere dikkat ederken, vatandaşları çekmek için yollar, bölgeler ve araçlar kurmanız gerekiyor. Bunlar zor gibi görünebilir, ancak okunması kolay bilgi içerikleri ve grafiklerde birçok bilgiye erişebilirsiniz. Bu, ortaya çıkabilecek sorunları düzeltmek için araştırma yapmanızı da sağlıyor. Oyun, şehrinizi yükselttikçe yeni binaların ve yükseltmelerin kilidini açan bir ilerleme sistemi içerirken, aynı zamanda şehriniz büyüdükçe ufak yan görevler ekliyor.

Pocket City Free
Pocket City Free
Developer: Codebrew Games
Price: Free


Reigns: Her Majesty

Nerial tarafından geliştirilen Reigns, kraliyet entrikaları, ilginç mizahı ve basit oynanışı ile öne çıkıyor. Reigns: Her Majesty, krallık içindeki ayrışmaları alt etmek ve entrikalara son vermek için sizi kraliçe rolüne sokuyor. Her yeni yılda, oyuncular sola ve sağa kaydırarak farklı kararlar veriyor ve buna bağlı olarak farklı sorunlar meydana geliyor.

Reigns: Her Majesty
Reigns: Her Majesty
Developer: DevolverDigital
Price: ₺18,99


Legends of Callasia

Boomzap tarafından geliştirilen Legends of Callasia, mobil uyumlu, hızlı oynayan bir strateji mücadelesi sunuyor. Oyunun ücretsiz versiyonunda, Hundred Krallığı, Revenant ya da Faeborne topraklarını kontrol etme mücadelesi vermeniz gerekiyor. Oyun, her sıra size geldiğinde yalnızca bir eylem gerçekleştirebilen kahramanlarınız etrafında dönüyor. Bu eylemi, yapıları ve şehirleri inşa etmek ya da yükseltmek, iller arasında hareket etmek ya da tarafsız ya da düşman toprakları üzerinde kontrol sağlamak için kullanabilirsiniz.

Legends of Callasia
Legends of Callasia
Developer: Boomzap Inc.
Price: Free


Rebuild 3

Rebuild 3: Gangs of Deadsville oyunculara zombi kıyametinden daha fazlasını içeren bir senaryoya sahip. Oyunda, düşüşten sonra toplumu yeniden inşa etmeniz gerekiyor. Hayatta kalan bir ekibi, her birine ayrı görevler atayarak yönetmeli ve hayatta kalmalarını sağlamalısınız.

Rebuild 3: Gangs of Deadsville
Rebuild 3: Gangs of Deadsville
Developer: Northway Games
Price: ₺17,99

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir