Kapat

En İyi Apple AirPods Replikası: iDragon AirPlus – İnceleme

Anasayfa
İnceleme En İyi Apple AirPods Replikası: iDragon AirPlus – İnceleme

Kablosuz kulaklık teknolojisinin popülerliğinin artması ile birlikte piyasayı adeta domine eden AirPods modeli şu anda tartışmasız bir şekilde piyasadaki en iyi kablosuz kulaklık olarak zirvede yer alıyor. Apple tarafından üretilen bu üst düzey kulaklıklar ülkemizde büyük ilgiyle karşılansa da, en düşük 1.099,00TL fiyat etiketine sahip olan AirPods maalesef herkesin bütçesine uygun bir kulaklık değil.

Ancak bu fiyattan çok daha ucuza, AirPods ile neredeyse aynı özelliklere sahip olan replika kulaklıklar ile aynı tecrübeyi yaşamanız mümkün. Piyasada halihazırda onlarca farklı replika AirPods kulaklığı mevcut olmasına rağmen, bu kulaklıkların büyük çoğunluğu ses ve materyal kalitesi bakımından gerçek AirPods modellerine yaklaşamıyor.

Piyasadaki en iyi AirPods replika ürünü olarak nitelendirebileceğimiz iDragon AirPlus, kablosuz şarj özelliği ve gerçek AirPods kulaklıklarına sadık kalınarak üretilmiş boyutları ile diğer replika ürünlerinden büyük ölçüde ayrılıyor. Ürüne dair incelememize yazının devamında ulaşabilirsiniz.

iDragon AirPlus – İnceleme

Dış görünüşü orijinal AirPods ile tamamen aynı olan iDragon AirPlus, boyut konusunda da orijinal ürün ile aynı özellikleri taşıyor.

View this post on Instagram

Gitti Gidiyor İle 3 ve 9 Taksit İmkanı. Gitti Gidiyor İle 14 Gün İçinde İade Hakkı. Ürün Orjinali İle Birebir Ölçülere ve Görüntüye Sahiptir. Diğer Clone Ürünler Gibi Büyük Boyut Yanıp Sönen Işıklar Bulunmamaktadır. Siri Desteklidir Dokunmatik Alana Sağ ve Sol Tek Tıklama İle Gelen Çağrıları Cevaplama Sağ ve Sol Alana Çift Tıklama İle Müzik Durdurma Sol Alana 3 Tık İle Müziği Başa Alma Sağ Alana 3 Tık İle Müzik Atlama Özellikleri Mevcuttur. Orjinal Ürün Kutusu İle Şarj Olabilmektedir. Ortalama 12mt. Menzili Bulunmaktadır. Bluetooth 5.0 Bağlantı Desteklemektedir. Kapalı Kutu Verilecektir. Otomatik Bağlantı Orjinal Şarj Girişi A dan Z ye Orjinali ile Birebirdir. Ses Kalitesi Piyasanın En İyisidir. Ürünü Dilerseniz Gelip Test Edip Alabilirsiniz. Toptan ve Perakende Satış Mevcuttur.

A post shared by airbudstore (@airbudstore_) on

Teknik Özellikler

Bluetooth Menzili: 12 metreye kadar (herhangi bir engel olmadan)

Pil Kapasitesi: Kulaklık – 55mAh, Şarj Kutusu – 600mAh

Konuşma/Dinleme Süresi: Tek Kulaklık Modu 3-4 Saat – Çift Kulaklık Modu 2-3 Saat

Siri Desteği: Var

Kablosuz Şarj: Var

Kutu İçeriği:

  • Kulaklık
  • Kullanım Kılavuzu
  • Şarj Kablosu
  • Şarj Kutusu

Sensör Özellikleri

  • Dokunmatik alana sağ ve sol tek tıklama ile gelen çağrıları cevaplama
  • Sağ ve sol alana çift tıklama i̇le müzik durdurma
  • Sol alana 3 tık i̇le müziği başa alma
  • Sağ alana 3 tık i̇le müzik atlama

Teknik özelliklerden de anlaşılacağı üzere iDragon AirPlus, orijinal AirPods modellerine oldukça yakın batarya ömrüne ve aynı sensör özelliklerine sahip. Ürünün batarya ömrü kullanım sürenize göre değişecektir. Tarafımızca gerçekleştirilen aralıksız kullanım sonucunda ürün çift kulaklık modunda 1.5 saat batarya ömrü sunarak diğer replika ürünlere göre oldukça başarılı bir performans sergilemiştir.

Ürünün kutu açılımını, sensör özelliklerini ve estetik görünümünü incelemek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Ses Kalitesi

AirPods replikalarını satın almayı planlayan kullanıcılar için en önemli kriter olan ses kalitesini test etmek için iDragon AirPlus ürünü ile orijinal AirPods modelini yan yana getirdiğinizde arada neredeyse bir fark olmadığını görebilirsiniz. Bizim tarafımızdan gerçekleştirilen ses kalitesi karşılaştırma testinde AirPods ile iDragon AirPlus arasında kullanıcıların kullanım deneyimini etkileyecek herhangi bir fark bulunmadığını tespit ettik. Yüksek ses seviyelerinde AirPods doğal olarak başarılı olsa da, günlük kullanım dahilinde dinlenen her türlü müzik türü için iDragon AirPlus standart kullanıcı için yeterli olacaktır.

Fiyat

Apple tarafından en düşük 1.099,00TL olarak satılan AirPods modellerine karşılık iDragon AirPlus 299,00TL fiyat etiketi ile kendisine alıcı buluyor.

Ürünü satın almak ve incelemek için GittiGidiyor üzerinden ürüne ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  ADATA SD600Q Harici SSD İncelemesi : Özellikleri

“En İyi Apple AirPods Replikası: iDragon AirPlus – İnceleme” üzerine 2 yorum

  1. Mustafa says:
  2. Cevdet sümer says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir