Kapat

En İyi Oyun Torrent Siteleri 2019 | Güncel

Anasayfa
Çözüm En İyi Oyun Torrent Siteleri 2019 | Güncel

Oyun tutkunlarının sıklıkla arattığı en iyi oyun torrent sitelerini bu makalemizde sizler için inceliyoruz.  Genel olarak en iyi oyun indirme torrenti belirlenirken kullanıcı yorumları baz alındı. Kullanıcı yorumlarına ek olarak en iyi oyun torrent sitelerini incelerken platformda güncel oyunların olması, hızlı olması ve ücretsiz kullanım imkanı sunması gibi kritik konuları değerlendirdik.

2019 yılında engellemeler ve erişim sorunları ile mücadele eden en iyi oyun torrent sitelerini incelemeye başlayalım. En iyi oyun torrent siteleri 2019 listemiz sırasız olarak verilmiştir.

En İyi Oyun Torrent Siteleri 2019

→ RARBG

İndirme hızı oldukça etkileyici olan RARBG 2019’yılının en iyi torrent sitesi olarak gösteriliyordu. Çoğu kullanıcı tarafından en iyi torrent sitesi olarak gösterilmektedir. Oyun severlerin en çok kullandığı torrent siteleri arasındadır.

ragbg

Zooqle

Gelişmiş arama seçenekleri ve dile göre kategori listeleme özelliği ile bir çok ülkede rahatlıkla kullanılan bilen en iyi oyun torrent sitelerinden biri olan olan Zooqle, hız konusunda biraz daha iyi olsa listede zirveyi zorlayabilir.


Torrents.me

Bir çok sitedeki kategori bağlantılarını da rahatlıkla bulabileceğiniz bir torrent sitesidir. En iyi oyun torrent siteleri arasına almamızın sebebi diğer torrent sitelerine göre yeni olması ve oldukça fazla olumlu yorum almasıdır.

→ The Pirate Bay

En bilindik torrent siteleri arasında yer almaktadır. Pirate Bay oyuncular tarafından en iyi oyun torrent sitesi olarak gösterilmektedir. Yasal bir çok zorlukla karşılaşmış olmalarına rağmen hala yollarına kendilerinden emin bir şekilde devam ediyorlar.

thepiratebay

En iyi oyun torrent servisleri arasında makalede olmayan ancak önerdiğiniz torrentleri yorum kısmında bizimle paylaşarak diğer ziyaretçilerimizin bilgilenmesine yardımcı olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  TikTok Pro Hesap Nedir? Nasıl Aktifleşir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir