Kapat

En İyi Torrentler Siteleri 2019 | Güncel

Anasayfa
Çözüm En İyi Torrentler Siteleri 2019 | Güncel

Torrent sitelerinde dönem dönem hizmet kalitesinde değişimler olabiliyor özellikle Türk torrent siteleri bu noktada sıkça erozyona uğruyor.  En iyi torrent siteleri ise çeşitli sebeplerle kapatılabiliyor yada bazı dönemlerde hizmet veremeyebiliyor. En iyi torrent siteleri 2018 makalemizde yer alan torrent sitelerinden bazıları da çeşitli sebeplerle kapatıldı.

Bu makalemizde dünyanın en iyi torrent sitesi olarak değerlendirilen ve Türkiye’nin en iyi torrent sitesi olarak gösterilen siteleri ele alacağız. Torrent siteleri ülkemizde en iyi dizi, oyun, yerli dizi ve Türkçe dublaj siteleri gibi bir çok sınıfta değerlendirilse de esasında böyle bir sınıflandırma reel olarak söz konusu değildir. Tabi ki bazı torrent sitelerinde değişik kategorilere ağırlık verilebiliyor.

Buna göre 2019 yılının en iyi torrent sitelerini sizler için derledik.

Kickass

Kapandıktan sonra yeniden açılan en iyi torrent sitelerinin başını çekiyor. Özellikle kullanan kişilerden yüzde yüze yakın olumlu yorum alan nadir torrent siteleri arasında değerlendiriliyor.

Zamunda

Zamunda için yüksek hızlı ve dosya çeşitliliği açısından en zengin torrent sitesi diyebiliriz. En kötü yanı sadece üyelerin indirme işlemi yapabilmesidir.

zamunda

→  Demonoid

Siteye üye olarak yada misafir olarak torrent dosyalarını indirebilirsiniz. Platformda binlerce torrent yer almaktadır. Her gün binlerce kullanıcı tarafından kullanılan en yoğun torrentler arasındadır.

demonoid

→ RARBG

İndirme hızı oldukça etkileyici olan torrent sitesidir. Tavsiyelerimiz arasında yer almaktadır. Aynı zamanda en iyi film torrent sitesi olarak gösterilmektedir.

ragbg

→ The Pirate Bay

En bilindik torrent siteleri arasında yer almaktadır. En iyi oyun torrent sitesi olarak gösterilmektedir.

thepiratebay

→ Torrent Downloads

Güncel yabancı dizilerin yer aldığı Torrent Downloads sitesi hız konusunda rakiplerine oranla oldukça başarılı diyebiliriz.

td

→ Extratorrent

İçerik havuzu oldukça geniş torrent sitesidir. İndirme hızı tatmin edici derecededir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  En Popüler Instagram Sanat Etiketleri #Hashtag 2019

extra

TorrentZ

Diğer torrent sitelerinden farklı olarak BitTorent için bir arama motoru olarak görev yapıyor. Burada bir dosya arattığınızda, web sitesi size farklı torrent sitelerinde bulunan o dosyanın alternatiflerini listeliyor. Bu özelliği ile bir çok kullanıcının ilgisini çeken başarılı bir torrent sitesidir.

torrentz

Sizce en iyi (Oyun, Film, Dizi ) torrent sitesi hangisidir? Makale sonundaki yorum kısmında torrent deneyimlerinizi paylaşarak diğer ziyaretçilerimizin de yararlanmasını sağlayabilirsiniz. En iyi torrent arama sitelerini sizlerin yorumları sonucunda değerlendireceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir