İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Envelop (NIFTSY) Coin Nedir? | Yorum | haber | Toplam Arz

Gate.io borsasında ön satışa çıkartılan NIFTSY token hakkında bilgileri içeren bu yazımızda coin hakkında temel bilgileri edilebilirsiniz. Bitcoin ve alt coinlerdeki yükseliş hızla devam ederken Gate.io yeni kripto para listelemelerine devam ediyor. Bugün listeye eklenen NIFTSY token nedir?

NIFTSY token, ön satış ile toplamda 28.000.000 adet satış planlıyor. Daha sonra bu miktarın maksimum arz seviyesine çıkana kadar kademeli olarak arttırılması hedefleniyor.

NIFTSY token ön satış fiyatı 0.03$ olarak belirlenmiştir.

Envelop (NIFTSY) Token Nedir?

NIFTSY, herhangi bir NFT’ye yeni işlevsellik (ekonomik kurulum, zincir üstü telif hakları, kiralama mekanizması, zaman/değer/olay kilitleri) verebilen esnek bir zincirler arası araç setidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

GameFi, Marketplaces, Art, Metaverse ve rehinsiz NFT kiralamada kolayca uygulanıyor. Projenin uzun vadeli amacı, yoğun kullanılmayan likidite için ödeme kanallarının zincirler arası tokenizasyonudur. 

ENVELOP DAO, NIFTSY belirteci ile birbirine bağlanan üç ana bölümden oluşur:

  1. Dijital varlıkları NFT’lere eklemek ve zincir üstü telif ücretlerini belirlemek için protokol
  2. Oracle teminatı puanlamak
  3. NFT’ler içindeki varlıkların kalitesini değerlendirmek

Envelop maksimum arz miktarı 500.000.000 NIFTSY token’dir. Gelecekte bu miktar hiçbir koşulda aşılmayacaktır. İlk aşamada dolaşımda 28.000.000 NIFTSY token olması hedefleniyor.

NIFTSY Coin Nasıl Alınır?

NIFTSY Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...