Kapat

Epic Games, GTA V’i ve 60TL Değerinde Kuponu Ücretsiz Olarak Dağıtıyor!

Anasayfa
HABER Epic Games, GTA V’i ve 60TL Değerinde Kuponu Ücretsiz Olarak Dağıtıyor!

Her hafta ücretsiz oyun dağıtan Epic Games bu sefer oldukça büyük bir sürprize imza atarak, şu ana kadarki en başarılı oyunlardan biri olarak nitelendirilen GTA V’i ücretsiz olarak sunuyor.

Geçtiğimiz hafta “gizemli oyun” olarak duyurulan ve büyük merak uyandıran oyunun GTA V olarak ortaya çıkması oyun çevrelerinde büyük etki yarattı.

Sabah saatlerinde Epic Games’in Twitter hesabından GTA V’e dair paylaşım yapılmış ve gizemli oyun aslında önceki saatlerde belli olmuştu.

Epic Games yakın zamanda eklediği ek güvenlik önlemleri kapsamında, ücretsiz oyunları kütüphanesine eklemek isteyen kullanıcıların iki-adımlı doğrulama kullanmasını zorunlu kılıyor. Eğer GTA V’i kütüphanenize eklemek istiyorsanız ilk olarak bu özelliği aktif hale getirmelisiniz.

Ayrıca “Epic Mega İndirim” kampanyası kapsamında herkese 60 TL ücretsiz kupon dağıtan Epic Games, 79,99 TL veya üstü tutarlarda satın alım sırasında indirim uygulayacak. GTA V’i ücretsiz olarak kütüphanenize ekledikten sonra 60 TL’lik kupon da hesabınız için aktif hale gelecektir. Kuponun son kullanma tarihi ise 1 Kasım olarak belirlenmiş.

Epic Games Store’a web sitesi üzerinden ulaşabilir ve uygulamayı bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Fortnite Yapımcısı Epic Games 2018 Yılında 3 Milyar Dolar Kâr Yaptı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir