Kapat

Epic Games’den 70 TL değerinde haftanın ücretsiz oyunları

Anasayfa
Oyun Epic Games’den 70 TL değerinde haftanın ücretsiz oyunları

2020 başından beri Epic Game Store tarafından ara ara bazı oyunların ücretsiz olarak sunulduğunu artık hemen hemen herkes biliyor. Ancak bilmeyenler için bu hafta güzel iki oyunun ücretsiz olarak sunulduğunu müjdelemek istiyorum. Özellikle oyunların oldukça maliyetli olduğu ülkemizde her hafta farklı oyunları kütüphanenize ekleyip bu pandemin sürecinde keyifli zaman geçirmeniz mümkün.

Epic Games tarafından ücretsiz olarak sağlanan bu oyunların rakip platformlarda ücretlerinin hayli yüksek olması dikkatlerden kaçmıyor. Epic Games 08.10.2020 tarihinden itibaren toplam değeri 70 TL olan iki oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sağlıyor.

Sırasıyla ABZU ve Rising Storm2:Vietnam isimli iki oyunu Epic Games Luancher üzerinden ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilir ve dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Macera türünde bir oyun olan ABZU ülkemizde ortalama 30 lira civarında bir fiyatla satılmakta. Giant Squid tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından yayınlanan bu oyun 2016 yılında ilk yayınlandığında diğer bir platform olan Steam’de oldukça popülerlik kazanmıştı. Su altı dünyasına ilgi duyanlar için güzel bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Bir açık dünya oyunu olan ABZU denizin altında tüm olan biteni bilgisayarınıza taşıyarak müthiş bir görsel şölen sağlıyor. Denizin altının güzelliğini merak eden kullanıcıların mutlaka almasına tavsiye ediyorum.

İkinci oyunumuz olan Rising Storm 2: Vietnam ise yine macera türünde bir oyun. 60 GB’lık boyutu ile yaklaşık 40 TL değerinde olan bu oyun bir hafta süreyle ücretsiz sunuluyor. Oyunda Vietnam askerleri ile Amerikan askerleri bir kez daha karşı karşıya geliyor. 64 kişilik lobide oynanan oyunda amacımız savaşın galibi olmak.

Oyunun içerisindeki 3 farklı mod, 6 farklı ordu ve 20’den fazla harita uzun soluklu, güzel bir oyun deneyimi olabilir. Kütüphanenize eklemenizde fayda var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  League of Legends 2019 Dereceli Sezon Ödülleri Neler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir