Kapat

Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu: Civilization VI

Anasayfa
HABER Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu: Civilization VI

Her hafta çılgınca oyunlar vermeye ve büyük indirimler yapmaya devam eden Epic Games, bu hafta da 2016 yapımı Civilization 6’yı ücretsiz olarak dağıtıyor.

Geçtiğimiz hafta GTA V’in ücretsiz olması ile birlikte Epic Games sunucuları erişilemez hale gelmiş ve oyunu hesabına eklemeye çalışan kullanıcılar çeşitli hatalarla karşılaşmıştı.

Bu haftanın ücretsiz oyunu Civilization VI’yı ücretsiz olarak edinebilmek için 28 Mayıs’a kadar süre bulunuyor. Epic Games tarafından ücretsiz olarak verilen oyunun Steam’deki satış fiyatı ise 219,00 TL. Sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Civilization VI oyunculara kendi imparatorluklarını kurma şansı tanıyor. Strateji oyunlarının bir çeşidi olarak belirtilen “4x” –eXplore (keşfet), eXpand (genişle), eXploit (sömür) ve eXterminate (yok et)– kategorisinde yer alan oyun, Firaxis Games tarafından geliştirilmiş.

Oyunu ücretsiz olarak edinebilmek için bir Epic Games hesabına ihtiyacınız var. Ayrıca hesap kurulumunu tamamladıktan sonra iki-aşamalı doğrulamayı etkinleştirmeniz gerekiyor.

Epic Games ayrıca “Mega İndirim” kampanyası kapsamında Metro Exodus, Assassin’s Creed Odyssey ve Borderlands 3 gibi yapımlarda büyük indirimlere ev sahipliği yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Lenovo Yoga 720 ve 520 modelleri tanıtıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir