Kapat

ETHLend ( LEND ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para ETHLend ( LEND ) Coin nedir? Geleceği var mı?

ETHLend ( LEND ) Coin nedir?

ETHLend, Ethereum Smart Sözleşmesi aracılığıyla dünyanın her yerinde aynı ve düşük faiz oranları ile kredi imkanı sunmaktadır. Amaçları kredileri herkes için aynı koşullarda ve faiz oranlarında kullandırarak herhangi bir bankaya ihtiyaç duymadan işlemlerin hallolmasını sağlamaktır.

Sizce de kulağa çok hoş gelmiyor mu? Günümüzde bankalar ve kredi koşulları düşünüldüğünde bu bankacılık alanında bir devrim diyebiliriz. Bu proje çoğu dünya bankasının hiçte hoşuna gitmeyecektir. Nitekim firmaya karşı alınan tavır genelde karalayıcı bir politikadır.

Düzenledikleri kredi akıllı sözleşmesi ile kullandığınız kredinin yapılandırılması ve benzeri işlemleri her an her ülkeden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Geleceği var mı?

LEND platformu şirket politikaları ve vizyonu ile yakın zamanda iyi bir ivme kazanacaktır.

LEND coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Ripple ( XRP )

→ Stellar ( STR )

 Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir