Kapat

Everipedia (IQ) Coin Nedir?

Anasayfa
Kripto Para Everipedia (IQ) Coin Nedir?

Everipedia, yeni geliştirilen “merkezi olmayan” bir çevrimiçi ansiklopedidir. Everipedia, tüm bilgilerin tüm insanlar için erişilebilir olduğu bir dünya vizyonunu gerçekleştirme amacı ile çıktığı yolda blockchain teknolojisini kullanıyor. Everipedia, 19 Haziran 2020’de yerel IQ jetonlarının Binance borsasında işlem başlayacağını duyurduğunda uzun süre gündemde kalmayı başarmıştı.

Bir sürümde belirtildiği gibi, IQ jetonlarının listelenmesi, EOS’da (merkezi olmayan uygulamalar geliştirmek için en büyük platformlardan biri) verilen bir jetonun Binance’de ilk kez listelendiğini gösteriyor.

Binance ile yapılan iş birliği sonrası Everipedia’nın kurucularından büyüme ile alakalı bir çok açıklama geldi. Kurucu ortaklar yaptığı açıklamada:

“Bu dönüm noktası, Everipedia’nın ve IQ ekosisteminin yanı sıra Everipedia’nın öncülük ettiği EOS ekosisteminin büyüme ve olgunluğunun önemli bir göstergesidir.” ,“Everipedia, blockchain teknolojisini kullanan dünyanın ilk ansiklopedisidir. Bir sonraki adımımız, merkezi olmayan finans ürünlerimizi platforma yerleştirmek. “

IQ tokenlerinin Binance listesi, Everipedia’nın DeFi (Merkezi Olmayan Finans) çözümleri geliştirmeye odaklanacağını onaylamasından kısa bir süre sonra geldi. Şirket, yakında çeşitli DeFi projelerini içerecek bir yol haritası yayınlayacağını açıkladı.

2018’de Everipedia, merkezi olmayan bir bilgi tabanı geliştirmek ve çeşitli diğer blok zinciri veya dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) projelerine fon sağlamak için Galaxy Digital liderliğindeki bir tur aracılığıyla 30 milyon dolarlık fon sağladı.

Everipedia, 300 milyon wiki görünümüne, 50.000’den fazla günlük aktif kullanıcıya ulaşmayı başardı ve ayrıca İngilizce, Mandarin, Korece ve İspanyolca dillerinde merkezi olmayan bir ansiklopedi başlattı.

Binance’de IQ tokenleri ile alım satım 19 Haziran 2020’de başladı.

Everipedia (IQ) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Wanchain ( WAN ) Coin nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir