İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Exxen Televizyonda Nasıl İzlenir?

Yerli dijital yayıncılık platformu olan Exxen, platforma özel orijinal programlar ile yeni yılda çıkış yaptı.

Reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı abonelik sistemi sunan platform, ayrıca yeni üyelere 7 günlük deneme süresi sunuyor. Şimdilik iOS cihazlarda uygulama üzerinden erişilebilen platformun Android uygulaması ise yakında çıkış yapacak.

Exxen platformuna televizyondan erişmek isteyen kullanıcılar için ise kötü bir haberimiz var. Exxen’i televizyonlarda izlemek için geliştirilmiş herhangi bir uygulama bulunmuyor. Ancak yine de farklı bir yolla Exxen platformunu televizyondan izlemek mümkün.

Exxen’i Televizyonda İzlemek – 4 Yöntem

HDMI Kablosu

Ne kadar Exxen için geliştirilmiş bir televizyon uygulaması bulunmuyor olsa da, bilgisayarınızı HDMI üzerinden televizyonunuza bağlayarak platforma erişebilirsiniz. Bunun için bilgisayarınızda bir HDMI çıkışı ve televizyonunuzda ise bir HDMI girişi olması gerekiyor. Böylece bilgisayar ekranınızı televizyonunuza yansıtabilirsiniz.

Akıllı Televizyon

Günümüzde akıllı televizyonların çok büyük çoğunluğu dahili tarayıcıyı destekliyor. Televizyonunuzun dahili tarayıcısı üzerinden Exxen’e erişebilirsiniz.

Airplay

Eğer AppleTV veya Airplay destekli bir akıllı televizyona sahipseniz, Exxen iPhone uygulaması üzerinden izlediğiniz içerikleri televizyona yansıtabilirsiniz.

‎Exxen
‎Exxen
Developer: Exxen
Price: Free

Android – Yayınlama Özelliği

Android cihazınız ve televizyonunuz “Yayınlama” özelliğini destekliyorsa, Exxen Android uygulaması üzerinden televizyonunuza yayın yapabilirsiniz.

Exxen
Exxen
Developer: Exxen
Price: Free

Samsung cihazlarda bu özellik Samsung Smart View olarak geçmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Çözüm

Türkiye’nin yeni dijital platformu Exxen 1 Ocak itibari ile yayın hayatına başladı. İnternetten yayın yapacak online eğlence platformu Exxen ilk günden aşırı bil ilgi...

Çözüm

Türkiye’de en çok izlenen yapımlarda imzası bulunan Acun Ilıcalı’nın yeni girişimi olan Exxen, abonelik sistemi ile çalışan bir dijital yayın platformudur. Yeni yıl ile...

HABER

Yeni dijital platform Exxen Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlıyor. Platform hakkında akıllarda bir çok soru işareti var. Exxen sadece televizyonda  mı olacak? Exxen...

HABER

Acun Ilıcalı‘nın yeni girişimi olan dijital platform Exxen 1 Ocak itibari ile hizmete girdi. Exxen diğer benzeri platformalar aylık üyelik yenilenerek kullanılabilecek, yıllık paketlerde ise...