Kapat

EzToken ( EZT ) coin nedir? Ücretsiz coin dağıtımı…

Anasayfa
Free EzToken ( EZT ) coin nedir? Ücretsiz coin dağıtımı…

EzToken ( EZT ) nedir?

EzToken, işletmeler topluluğu için blok zincir teknolojisine dayanan bir Evrensel pazarlama platformudur.

İşletmeler ve kullanıcılar arasındaki sınırları daraltarak en düşük maliyet ve en yüksek kar maksimizasyonu gözetilerek müşteri ve işletmenin maksimum kar sağlamasını hedefliyorlar.

EZ Çözüm JSC, perakende teknolojisinin sınırlarını zorlamak için 2011 yılında kurulmuştur. Birçok yönden Vietnam, perakende teknolojisinin keskin kenarı için mükemmel bir test alanı sağlamıştır.
Batıda hakim olan başlıca zincirlerin aksine, Vietnam pazarında bağımsız perakendecilerin bulunduğu bir grup vardır.

Dijital perakende ekosistemleri Vietnam ve Singapur’da 10,000’in üzerinde işletme ve milyonlarca yerli ve yabancı müşteriye hizmet ediyor. Kullanıcı dostu bulut tabanlı yazılımları Vietnam Teknoloji Birliği tarafından iki kez En İyi Teknoloji ödülüne layık görülmüştür.

Geleceği var mı? Ücretsiz coin dağıtımı ne kadar sürecek?

2018 sonuna kadar 30.000 işletme ve 20 milyon kullanıcı hedeflemekteler.

Ücretsiz coin dağıtımı kısa bir süre sonra sona erecektir.

Hemen EzToken resmi sitesine kayıt olarak 5 EZT kazanabilirsiniz. 1 EZT = 0,87$

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Elektronik üründe taksit sayısı değişti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir