Kapat

Facebook Lasso Dublaj Yapma

Anasayfa
HABER Facebook Lasso Dublaj Yapma

Facebook Lasso dublaj nasıl yapılıyor? Lasso dublaj videosu nasıl çekilir? Lasso dublaj seçeneği nasıl kullanılıyor? Facebook Lasso dublaj videosu oluşturma ve düzenleme işlemlerinin hepsi bu makalemizde.

Facebook Lasso uygulamasında dublaj yaparak eğlenceli videolar oluşturmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Video çekimine başlamadan önce Dublaj yapacağınız replikleri bir kaç kez tekrar ederseniz çok daha eğlenceli ve gerçekçi dublajlar ortaya çıkacaktır. Video dublaj işlemi yapmadan önce uygun ses seçimi daha profesyonel videolar oluşturmanızda etkili olacaktır. Facebook Lasso şarkılara nasıl dublaj yapılıyor? Lasso kayıtlı ses ile dublaj yapma nasıl yapılır? Lasso dublaj özelliği nereden açılıyor?

Facebook Lasso dublaj yapmak için adımları takip edeblirsiniz;

– Uygulamaya giriş yapıyoruz

– Alt kısımda Lasso Kamera butonuna tıklıyoruz

– Karşımıza video ekranı çıkıyor

– Burada sağ menüden Bir Ses Seçin seçeneğini ile dublaj yapacağımız ses dosyasını kayıtlı seslerden bulup seçiyoruz.

– Aynı ekranda ekranda sağ menüden ekran parlaklığı ve efektleri seçebilir bu sayede video görüntüsünü özelleştirebiliriz

– Son olarak ekran alt orta kısmında bulunan Kamera simgesine basılı tutarak dublaj çekme işlemini başlatabilirsiniz. Parmağımızı çektiğimizde video kayıt işlemi bitmiş olacaktır. Ses ile dudak hareketlerinin doğru oturması kaliteli bir çekim için önemlidir.

– Dublaj çekimi bitince ileri seçeneği ile video başlığı ve etiketleri giriyoruz. Artık tek yapmamız gereken kayıt ettiğimiz videoyu yayınlamak olacaktır.

Facebook Lasso dublaj yapma ile ilgili sorularınızı bize SoruCevap kısmından yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir