Kapat

Facebook Lasso Kayıt OL – İndirme Linkleri

Anasayfa
Çözüm Facebook Lasso Kayıt OL – İndirme Linkleri

Facebook Lasso, TikTok alternatifi kısa video uygulaması iOS ve Android kullanıcılarının kullanımına sunuldu. TikTok uygulamasının sorunlarından sıkılan kullanıcıların için daha profesyonel bir platform sunmayı hedefleyen Facebook dün itibari ile Facebook Lasso uygulamasını App Store ve Google Play Store mağazalarında yayınladı.

Facebook Lasso uygulamasını makale sonundaki linklerden telefonunuza indirebilirsiniz. Facebook Lasso uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra kayıt olma işlemi sonrasında hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Facebook Lasso kısa video uygulamasının kısa sürede reklamların etkisi ile birlikte TikTok uygulamasına ciddi bir rakip olması bekleniyor.

Facebook Lasso Kayıt OL 

Facebook Lasso uygulamasına yeni kayıt açmadan Facebook ve Instagram kullanıcı adınız ve şifreniz ile bağlanabilirsiniz. Her iki uygulamayı kullanmıyorsanız yada bağımsız bir hesap açmak istiyorsanız mail adresiniz ile yeni kayıt oluşturabilirsiniz. TikTok uygulamasında sosyal medya hesapları ile giriş yapan kullanıcılar çok fazla sorun yaşadıkları için uygulamayı silme noktasına gelmişlerdi. Bu gibi sorunlar yeni uygulamalarda sıkça yaşanıyor. Bu sebeple Facebook Lasso uygulamasına yeni kayıt oluşturmanızda yarar var.

Facebook Lasso uygulaması şuan için App Store ve Google Play Store aramalarında aktif olarak gözükmüyor bu nedenle Lasso uygulamasını indirme işlemlerini aşağıdaki linklerden yapabilirsiniz. Google Play Store’da uygulama ülkenizde kullanılamıyor hatası alıyorsanız alt bölümdeki makaleden ayarlarınızı yapılandırıp uygulamayı indirebilirsiniz.

App Store Facebook Lasso : İNDİR

Google Play Store Facebook Lasso : İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir