Kapat

Facebook Lasso Kullanıcı Adı Değiştirme

Anasayfa
Çözüm Facebook Lasso Kullanıcı Adı Değiştirme

Facebook Lasso kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılıyor? Facebook Lasso kullanıcı adı değiştiremiyorum sebebi nedir? Facebook Lasso yeni kullanıcı adı ‘Nickname’ belirleme nasıl yapılır? Facebook Lasso kullanıcı adı değiştirme sorunu çözümü!

Facebook Lasso uygulamasında ilk kayıt oluşturduğunuzda size default olarak bir kimlik verilmektedir. Bu kimlik ilk açılışta aynı zamanda kullanıcı adınız olarak belirlenmiştir. Otomatik olarak gelen bu kullanıcı adı değiştirme işlemi oldukça basittir.  Facebook Lasso kullanıcı adı neden değişmiyor olabilir? Facebook Lasso kullanıcı adı 30 gün içerisinde sadece bir kez değiştirilmektedir bu yüzden kullanıcı adını belirlerken dikkatli olmak gerekiyor. Aşağıdaki adımları uygulayarak bir kaç dakikada kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz.

Facebook Lasso kullanıcı adınızı değiştirmek için lütfen aşağıdaki talimatları izleyin:

  1. Profil sayfanıza gidin ve “Profili Düzenle” ye dokunun.
  2. Kullanıcı adınıza dokunun
  3. İstediğiniz kullanıcı adını girin
  4. Son olarak sağ üst köşeden Kaydet ‘Save’ butonuna tıklayarak kaydedin. 

Aynı sayfada, kullanıcı adınızı, takma adınızı, Instagram kimliğinizi, Facebook kimliğinizi ve profil açıklamanızı düzenleyebilirsiniz. Facebook Lasso hakkında merak ettiğiniz konuları bize SoruCevap platformundan yazabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir