Kapat

Facebook Lasso nedir? Nasıl kullanılır?

Anasayfa
HABER Facebook Lasso nedir? Nasıl kullanılır?

Facebook Lasso nedir? Nasıl kullanılır? Facebook kısa video paylaşım platformu Lasso geliyor.

Facebook son zamanların en çok indirilen uygulaması TİkTok‘a rakip bir uygulama ile genç kitleyi yeniden kendi tarafına çekmeyi hedefliyor. Facebook TikTok’a rakip olarak geliştirdiği Lasso uygulaması ile kısa video paylaşımından keyif alan genç kitleyi TikTok uygulamasından geri almayı hedefliyor.

Facebook, yeni Lasso uygulamasını bir süredir geliştiriyordu ve uygulama neredeyse tamamen hazır hale geldi. Facebook Lasso uygulamasını geliştirirken en çok dikkat edilen noktaların başında kullanıcıların TikTok uygulamasında sıkça yaşadığı sorunları ele aldı. Lasso uygulamasını daha hızlı ve kullanışlı bir platform olarak TikTok uygulamasının karşısına çıkarmayı hedefleyen Facebook uygulama için test aşamasının sonuna geldi.

Lasso uygulaması, son zamanların en çok kullanılan uygulamalarından biri olan TikTok’un da en büyük rakibi olarak karşımıza çıkıyor.

Facebook Lasso yeni kısa video paylaşımı ve sosyal medya platformu çok yakında tüm iOS ve Android kullanıcılarının hizmetine sunulacaktır. Facebook Lasso kullanımı ve özelliklerini yeni makalelerde paylaşacağız. Facebook Lasso platformuna Facebook kullanıcı adı şifresi ile anında giriş yapılabilecek ve yeni kayıt oluşturmaya gerek kalmayacaktır.

Facebook Lasso Video Düzenleme Özellikleri

→  Lasso Dublaj Özelliği

→  Lasso Düet Özelliği

→  Lasso Boomerang Özelliği

→  Lasso Ses Efekt Özelliği

→  Lasso Görüntü Efekt Özelliği

→  Lasso Tersten Oynat Özelliği

→  Lasso Yüz Filtresi Özelliği

→  Lasso Ağır Çekim Özelliği

Facebook Lasso uygulamasının kullanımı ve detaylar konusunda yeni makaleleri sizler için hazırlıyoruz. Takipte kalın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir