Kapat

Fantom (FTM) Coin Nedir?

Anasayfa
Blockchain Fantom (FTM) Coin Nedir?

Binance borsasında 11 Haziran’da işlem görmeye başlayan Fantom coin hakkında çok az kaynak var. Kısıtlı kaynaklar ve forumlardan edindiğimiz bilgileri bu makalemizde sizlere aktarmak istiyoruz.

Fantom, dağıtılmış muhasebe teknolojilerinin ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmeyi amaçlayan, Yönlendirilmiş Asiklik Grafik (DAG) tabanlı bir Akıllı Sözleşme platformudur. Projenin misyonu, dünyadaki tüm işlem organları arasında uyumluluk sağlamak ve düşük maliyetli gerçek zamanlı işlemlere ve veri paylaşımına izin veren bir ekosistem oluşturmaktır.

Platform, Fantom OPERA Zinciri ile entegre olacak “Lachesis Protocol” ile farklılaşmayı hedefliyor. Amaç, tüm kullanıcılar için anında işlemlerin ve sıfıra yakın işlem maliyetlerinin tadını çıkarmak için dApp’lerin geliştirilmesini desteklemek.

Binance borsasına dahil olduktan sonra oldukça yoğun ilgi gören Fantom Coin borsaya yeni giren her yeni kripto para birimi gibi ilk haftayı bir miktar düşüşte tamamladı.

2018 Ekim ayında piyasalarda işlem görmeye başlayan Fantom (FTN) coin şuan da ilk çıkış değerini iki katına çıkartmış dudumdadır.

Fantom (FTM) coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Rus Blockchain Derneği, Güvenilir kripto paralar için beyaz liste oluşturuyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir