Kapat

Fetch ( FET ) Coin Nedir?

Anasayfa
Kripto Para Fetch ( FET ) Coin Nedir?

Fetch.AI, ekonomik bir internet oluşturmak için yapay zeka ve blockchain teknolojisinin bir araya getirilmesidir. Temel olarak, dijital veri, donanım, hizmet, altyapı ve çeşitli sorunlara çözüm bulmak için çalışan kullanıcılar tarafından yönetilmektedir.

Fetch.AI ekosistemi , uygun maliyetlerle yüksek kaliteli çözümler sunmak için kendine özgü bir akıllı muhasebe teknolojisi kullanmaktadır.

Fetch, esas olarak farklı endüstriyel sektörler ( ulaşım, enerji dağıtımı ve tedarik zinciri gibi ) için merkezi olmayan çözümler oluşturmak için tasarlanmış bir blok zinciri platformu olarak düşünülebilir.

Fetch ekibi, dijital veri kullanımı yüksek olan şirketlerin yaşadığı sorunlara çözümler üreten “yapay zeka tabanlı bir modül” geliştirdiklerini ifade ediyor.

FET coin 28.02.2019 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir. FET coin alım satım işlemlerini aşağıdaki linkten Binance borsasına kayıt olarak hemen gerçekleştirebilirsiniz.

FET coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  ABD FCC Başkanı ‘Blockchain Teknolojisine Engel Olunmamalı’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir