İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Filterra Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sizlere çok faydasını göreceğiniz bir fotoğraf düzenleme application’ı olan Filterra’dan bahsedeceğiz. Güneşli bir günde plajda, dağlarda, kırlarda nerede olursanız olun fark etmez çektiğiniz fotoğrafları biriktirdiğiniz anıları Filterra ile çok daha güzel ve ilgi çekici bir şekilde düzenleyebileceksiniz. Bu muazzam uygulama Filterra’yı farklı kılan şeyleri ve neden bu ücretsiz fotoğraf düzenleme applicationını indirmenin ilginç olabileceğini biraz açıklayacağız. Bu uygulama iOS App Store’da  aracılığı ile indirilebilmektedir.

Acil fotoğraf ihtiyacınızda yardımınıza koşan, fotoğraflarınızı mükemmelleştirmenizi sağlayan, kolay bir hareket ile fotoğraflarınızı düzenlemenize yardımcı olan uygulama Filterra sizin en büyük yardımcınız olacak. Yenilikçi tasarımlar yapmanıza ve fotoğraflarınızı daha önce hiç olmadığı gibi gösterecek özel, yeni nesil filtreler ve efektler ile buluşmanızı Filterra size sağlayacaktır. Filterre’da resimlerinize istediğiniz çeşit iyileştirme ve her türlü üstünlüğü uygulamanıza izin verecek tüm seçenekler bulunmaktadır.

Filterra uygulaması ücretsizdir. Aynı zamanda da kusursuz bir tasarımdır. 105 MB bir alana sahip olan Filterra, diğer uygulamalar gibi her yerden indirilememektedir. Uygulamada ek olarak ödeme yapılması gereken uygulama içi içerik sunduğundan genelde ücretsizdir. Bu içerik ücretleri oldukça makul olduğu için kullanımda talep görmektedir.

İOS App Store’da çok fazla beğeni topladı ve şu anda tüm filtre ve çıkartma paketleri, belirsiz bir süre ile ücretsiz olarak sunuldu.

APK Dosyası Nedir?

APK Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmış okunuşudur. APK Android uygulamalarını dağıtan ve yüklenmesini sağlayan bir format. Cihazınıza herhangi bir program yüklemesi yapmak için gerekli tüm öğeleri barındıran araç APK dosyadır.

Android için Filterra apk dosyasını internette bulabilir ve telefonunuzda kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz Filterra apk dosyasını bilgisayarda açıp düzenlemeleri daha kolay yapabilirsiniz.

Bilgisayarda Filterra APK Nasıl Kurulur?

BlueStacks, Windows işletim sistemi bulunan cihazlar için Android’de bulunan oyunları oynayabilmek ya da Android uygulamalarını aktif hale getirmek için kullanılan ücretsiz bir Android simülatörü olarak tanımlanır.

İlk olarak BlueStacks’i bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. BlueStacks programını indirdikten sonra program ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmanız gerekmektedir. Bu aşamada karşınıza çıkacak olan sayfanın sağ alt köşesinde bulunan devam et tuşuna tıklayarak kurulum işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz APK’yı sağ tuş < – Birlikte Aç – > Bluestacks tercihlerinden sonra çalıştırıp yüklemeyi tamamlayın. Bu aşamadan sonra artık bilgisayarınızda kolaylıkla Filterra – Photo Editor Studio heyecanına ulaşabilirsiniz. Filterra ile fotoğraflarınızı daha önce hiç olmadıkları kadar güzelleştirebilirsiniz. Fotoğraflarınızın harikalar diyarı olarak tanımlayabileceğimiz Filterra ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

‎Filterra - Photo Editor
‎Filterra - Photo Editor

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Uygulama içerisinde tam ve gerçek zamanlı kullanıcılar bulunmaktadır. Bu kişiler, veri paylaşımları yaparak şehirler arası veyahut şehir içi yollar hakkında bilgileri sizlere ulaştırmaktadır. Anlık...

Uygulama

İnsanların yaşantıları içerisine sosyal medyanın ve internet teknolojilerinin girmesiyle gündelik hayatları farklı yönler almaya başlamıştır. Özellikle insanların birbirileri ile etkileşime girme yolları içerisinde dijital...

Uygulama

İnsanların gündelik hayatları içerisinde telefonların ve internetin yeri oldukça önemlidir. Son zamanlarda teknolojinin ortaya koymuş olduğu gelişim, kişilerin yaşantılarında bu tarz yeniliklerin ve değişimlerin...

Uygulama

Telefonların ve çeşitli mobil cihazların yeri insanların yaşantıları içerisinde yadsınılamaz derecede önemli bir hal almıştır. Aynı zamanda internetin ve dijital dünyanın kişilerin yaşantılarına entegre...