İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

FIU Coin Nedir? | beFITTER Nedir? | FIU Coin Hakkında Bilgiler

beFITTER, kullanıcıların yaşamlarını dengelemelerine yardımcı olan bir sağlık ekosistemi oluşturmayı amaçlayan bir Web3 FitnessFi ve SocialFi uygulamasıdır.

beFITTER’ın amacı, kullanıcıları tekerlekli bir hamster gibi sürekli koşmaya ve kazanmaya teşvik etmek değildir. beFITTER’ın en önemli hedefi, uygun egzersiz ve dinlenme rejimleri yoluyla fiziksel sağlığı geliştiren dengeli bir ekosistem oluşturmaktır. Neredeyse tüm kullanıcıların günlük aktiviteleri, uyurken bile izlenir ve ödüllendirilir.

Kullanıcıların, yürüdüklerinde, koşarken, bisiklet sürdüklerinde ve başkalarıyla mücadeleye katıldıklarında ödeme alabilmeleri için NFT Ayakkabıları ile donatılması gerekir. Hatta daha fazla ödül almak için NFT Petlerini yoldaş olarak kullanabilirler.

FIU Coin Nedir?

İki yardımcı program belirteci, kullanıcıları uygulamayı kullanmaya teşvik eder.

Advertisement. Scroll to continue reading.

$HEE (Sağlık belirteci) sağlıklı aktiviteleri ödüllendirir. $FIU (Sosyal belirteç), zorluklar ve SocialFi gibi sosyal etkileşimi içeren etkinlikleri ödüllendirir; gelecekte, DAO kurulduğunda bir yönetim belirteci haline gelecektir.

İki jeton, uygulama içi etkinliklerde de kullanılır.

Kullanıcılar, NFT’leri onarmak, NFT’leri nane yapmak ve çoğu düzeyde NFT’leri yükseltmek için HEE’ye ihtiyaç duyar. Kullanıcılar, NFT’leri basmak, bazı seviyelerde NFT’leri yükseltmek ve zorluklara katılmak için FIU’ya ihtiyaç duyar.

FIU ve HEE yardımcı programları, uygulama özellikleriyle birlikte gelişecektir.

HEE Yanma mekanizması

Advertisement. Scroll to continue reading.

HEE jetonlarındaki gelirin bir kısmı jeton yakma yoluyla kalıcı olarak yok edilir. Bu, dolaşımdaki token arzını hemen azaltır.

Detayda:

  • HEE cinsinden %95 Darphane ücreti
  • HEE’de %95 Seviye yükseltme ücreti
  • %95 Tamir ücreti
  • NFT Kiralama Ödüllerinin %1’i

FIU Coin Bilgileri

Gate.io borsasında listeye eklenen FIU coin hakkında merak edilen bilgiler.

FIU Coin Nasıl Alınır?

FIU ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Bybit, MEXC ve Bitget’dir. İşlem çiftleri, FIU ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla FIU coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...