Kapat

Flickr Ücretsiz 1TB Depolama Desteğini Kaldırıyor

Anasayfa
HABER Flickr Ücretsiz 1TB Depolama Desteğini Kaldırıyor

Flickr, Nisan ayında profesyonel fotoğraf barındırma hizmeti SmugMug tarafından satın alındı ​​ve bugün, yeni yönetim altında ilk büyük değişiklikler açıklandı. Ücretsiz kullanıcılar için büyük değişiklikler içere platformda, önceden sunulan ücretsiz 1 TB'lık depolama alanı yerine, artık ücretsiz kullanıcılar için 1,000 adet fotoğraf limiti bulunuyor. 

Flickr, değişikliği açıklayan basın açıklamasında: “Maalesef, ‘ücretsiz’ hizmetler nadiren kullanıcılar için ücretsizdir. Kullanıcılar verileriyle veya zamanlarıyla ödeme yapar. Düzenlemenin şeffaf olmasını istiyoruz." açıklamalarında bulundu. 

1000'den fazla fotoğraf veya video bulunduran ücretsiz kullanıcıların 8 Ocak 2019'a hesaplarını Pro sürüme yükseltmeleri gerekiyor. Bu zaman aralığında kullanıcılar içeriklerini indirebilecekler. 8 Ocak'tan sonra, 1000'den fazla resim veya video bulunduran ücretsiz kullanıcılar artık daha fazla yükleme yapamayacak ve 5 Şubat 2019'da, hala limitin üzerinde olan ücretsiz hesaplar, içerikleri 1.000'in altında olana kadar (en eski içerikten başlayarak) silinecek.

Flickr ayrıca önümüzdeki birkaç ay boyunca, yıllık 49,99 ABD doları değerinde olan Flickr Pro hizmetine çok sayıda değişiklik ve iyileştirme ekleyecek. Ücretli kullanıcılar için, fotoğraflar ve videolar için tam çözünürlükte sınırsız depolama, reklamsız platform, fotoğraflarının nasıl performans gösterdiği hakkında ek veriler, “birinci sınıf” müşteri hizmetleri ve 10 dakikaya kadar video (üç dakika yerine) özellikleri bulunacak. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Blizzard'ın Etkileyici Sinematikleri BlizzCon 2018'e Damgasını Vurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir