Kapat

Football Manager 2018 çıktı!

Anasayfa
Oyun Football Manager 2018 çıktı!

Efsane 2018 ile birlikte binin üzerinde yenilik ile geliyor! Football Manager 2018, geçen yılki oyunun başarısı üzerine kurulu binin üzerinde yeni iyileştirme ve özellik getiriyor. Yeni personel rolleri ve geliştirilmiş keşif raporları, maç analizi iyileştirmeleri, basın toplantıları, yeni oyuncu kişilik özellikleri ve morali dikkat edilmesi gereken şeylerden sadece birkaçı.

Yeniliklerden bir kaçını sizler için sıraladık;

→Dünyanın en büyük kulüpleri tarafından kullanılan tekniklerin canlı ve gerçekçi bir temsili, daha geniş kapsamlı izleme seçenekleriyle birlikte daha ayrıntılı veri analizi de dahil olmak üzere, potansiyel imzalarla ilgili daha iyi bir genel bakış sunar.

→ Uyumlu bir kadro, sahada daha iyi sonuçlar verir. Oyuncularınız arasında – hem sahada hem saha dışında – ortaklıklar kurarak ve giyinme odası atmosferini iyi koruyarak, kadromuzdan en iyi performansları alacaksınız.

→Yeniden tasarlanmış bir taktik ekranı, analizinizi merkeze koyarak, taktik çalışıp çalışmadığınızı net bir şekilde görmenizi sağlar. Yeni maç öncesi brifing, yaklaşmakta olan maçlarınıza daha iyi hazırlanmanızı sağlarken, yeni oyuncu rolleri oyuncularınızın yeteneklerinden yararlanmak için daha fazla yol sunar.

→Daha uygun ekip bütçesi ve Hızlı Başlangıç seçeneği de dahil olmak üzere size özel Fantasy Draft deneyimini yaşatan birkaç yeni kurulum seçeneği ve akış için mükemmel yeni bir arayüz tasarlandı.

→Şişirilmiş aktarma ücretleri ve sözleşme değerlerini yansıtan gerçekçi bir transfer pazarı, bu başarılı anlaşmayı sonuçlandırmaya yönelik daha fazla koşul ve oyun dünyasından içeriğe dayalı bilgileri hesaba katan daha akıllı transfer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir