Kapat

Fortnite Sezon 9: Fortbytes Nedir?

Anasayfa
Oyun Fortnite Sezon 9: Fortbytes Nedir?

Fortnite oyuncuları düzenli olarak karşılaştıkları mücadelelere ve gizemlere alışmış olsalar da Epic Games tarafından 9. Sezon’a özel yeni bir gizemli özellik getiriliyor. Yeni sezon için tanıtılan, toplanabilir “Fortbytes” 9. Sezon’un gizemini çözmek için anahtar rol oynuyor.

Oyunu açtıktan sonra “Mücadeleler” menüsüne tıkladığınız zaman etkinlikler kategorisinde yeni bir seçenek karşınıza çıkacak. Fortbyte mücadelelerini bulabileceğiniz bu seçenekte adadaki yeni ve özel öğeleri bulabilmek için ipuçlarını elde etmek amacıyla görevler üstleneceksiniz. Parlayan bilgisayar çipleri şeklinde gözüken bu küçük öğeleri topladığınız zaman daha büyük resmin küçük bir parçasını açığa çıkartmış olacaksınız. Temel hedef ise sezon boyunca adadaki tüm Fortbyte’ları toplayarak gizemi açığa çıkarmak.

Fortbyte’ların sadece oyun içinde V-Papel harcamış olan oyuncular için kullanıma açık olduğunu unutmamak gerekiyor. Battle Pass haftalık özel görevlerine benzer olan Fortbyte mücadelelerini görebilmek için oyun içinde belli bir miktar harcamış olmanız gerekiyor.

Fortnite’ın 9. Sezonu çeşitli değişikliklerle beraber bugün, 9 Mayıs itibariyle oyuncularla buluşuyor. Eğer 9. Sezon için yayınlanan sinematik fragmanı henüz izlemediyseniz videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  The Last of Us 2 Süresiz Olarak Ertelendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir