Kapat

Fortnite Winter Royale : Tüm oyunculara açık 1 milyon $ ödüllü turnuva!

Anasayfa
ESport Fortnite Winter Royale : Tüm oyunculara açık 1 milyon $ ödüllü turnuva!

Son zamanların popüler oyunlarından Fortnite 1 milyon $ ödüllü turnuvasını açıkladı. Tüm oyuncuların katılabileceği ‘Fortnite Winter Royale’ turnuvası Battle Royale tutkunlarını sevindirdi.

Tüm dünyada 125 milyondan fazla oynayanı bulunan Battle Royale oyunu Fortnite oyun severleri heyecanlandıran bir açıklama yaptı. Fortnite Winter Royale turnuvası toplamda 1 milyon $ ödül dağıtacak. İki aşamalı olarak tasarlanan turnuvaya aktif olarak Fortnite oynayan tüm kullanıcılar katılabilecek. Sizde bu turnuvada boy göstermek istiyorsanız 24 Kasım 2018 tarihinde başlayacak ön elemelere katılarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Winter Royale turnuvası oyunun gelecek senelerde düzenleyeceği ‘Dünya Şampiyonaları’ için bir hazırlık gibi görülüyor. Oyunun yapımcısı olan Epic Games dünya şampiyonasında kullanmayı planladığı eleme sistemini öncelikle Winter Royale turnuvasında deneyecek.

Turnuva Detayları

İki aşamalı bir turnuva olan Winter Royale ilk aşaması için tüm kullanıcılara açık olacak. Bu ilk aşama boyuna toplanacak puanlar oyunculara final kapısını aralayacak. Birden fazla maça girerek puan toplayan oyuncular arasından seçilen kişiler Kuzey Amerika ve Avrupa bölgesinde düzenlenecek ikinci aşamada boy gösterebilecek.

Resmi açıklama

Önümüzdeki yıl, Fortnite Dünya Kupası’na katılmaya hak kazanan oyuncuları belirlemek için Çevrimiçi Turnuva sistemi kullanılacak. Bu ayın sonlarına doğru Dünya Kupası Eleme sürecinin bir denemesini yapmak amacıyla benzer bir test etkinliği düzenleyeceğiz. Bu sayede önümüzdeki yıl bizi bekleyen zorlu sürece yönelik değerli bilgiler edinebileceğiz.

Test etkinlikleri iki aşamadan oluşacak: Winter Royale Elemeleri ve Winter Royale Finali. Bu etkinliklerde toplamda 1.000.000 $ değerinde ödül dağıtılacak.

Winter Royale Elemeleri sırasında herkesin kendini deneyerek yüksek puana ulaşmak için birden fazla şansı olacak. Etkinlik süresince en çok puan topladığınız maçın puanı dikkate alınacak. Bu yüzden yılmayın ve elinizden geleni yapın!

Kuzey Amerika ve Avrupa bölgelerinde en iyi performansı gösteren ve turnuvaya katılmaya uygun olan oyuncular kendi bölgelerinden katıldıkları Winter Royale Finali’nde mücadele edecekler. Bu turnuva sadece Kuzey Amerika ve Avrupa bölgeleri ile sınırlandırılmış olsa da ileride diğer bölgelere özel turnuvalar düzenlemeyi de planlıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Joker ve Harley Quinn PUBG'ye Geliyor

Turnuvada yarışmayı düşünenler için Winter Royale maçlarımızın tarihleri şu şekilde belirlendi:

  1. Winter Royale Elemeleri (Herkese Açık): 24.11.2018 – 25.11.2018

  2. Kuzey Amerika Winter Royale Finali: 11.12.2018 – 12.12.2018

  3. Avrupa Winter Royale Finali: 30.11.2018 – 01.12.2018

Daha detaylı bilgi için sizde buraya tıklayarak Epic Games tarafından yapılan tüm açıklamaya ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir