Kapat

Fortnite Yapımcısı Epic Games’ten Yeni Ücretsiz Oyun ‘Super Meat Boy’

Anasayfa
Free Fortnite Yapımcısı Epic Games’ten Yeni Ücretsiz Oyun ‘Super Meat Boy’

Epic Games 2019 yılı boyunca her iki haftada bir ücretsiz bir oyun yayınlamayı planlıyor. 10 Ocak’a kadar Epic Games Store’dan oyun almak için para harcamanıza gerek yok. Epic Games Store hesabı olan herkes ücretsiz olarak Super Meat Boy oyununu kazanıyor. Hesabınız yoksa bile ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken platforma üye olduktan sonra ücretsiz olarak oyuna sahip olmak. Daha sonra oyunu Epic Games Launcher aracılığıyla oynayabilirsiniz.

Oldukça mücadeleci olan oyunda baş rolde insan biçiminde bir et parçası yer alıyor. Oyunda yapmanız gereken testere bıçakları, cam parçaları ve ölümcül tuz yığınları gibi engellerle dolu düzinelerce aşamadan sağ bir şekilde çıkmak. Oyun oldukça zor olmasına rağmen seviyeler kısa ve öldükten sonra anlık olarak yeniden doğuyorsunuz.

GameSpot tarafından 9.5/10 puan alan oyunun incelemesinde: “Super Meat Boy’u sıradışı bir oyun yapan tek bir özelliği değil. Yoğun ancak adil ölçüde zor olan ve ilham veren seviye tasarımından nokta kontrollerine ve akılda kalıcı müziğine kadar, farklı yönlerin hepsi gerçekten olağanüstü bir şeye dönüşüyor. ”

Epic Games Store, bu ayın başlarında piyasaya sürüldü ve zaman içinde oyun seçeneklerini arttıracağını söyledi. Şirket ayrıca, 2019 boyunca iki haftada bir ücretsiz PC oyunu dağıtacağını ve potansiyel müşterilere geri gelmelerini sağlamak için bir neden vereceklerini söyledi. Subnautica isimli ilk ücretsiz oyundan sonra şimdi Super Meat Boy ücretsiz olarak platformda yer alıyor. Oyun 10 Ocak’a kadar ücretsiz kalacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Elektronik Yasağı İçin Atatürk Havalimanı'nda Tomografili Kontrol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir