Kapat

Fortnite’ın yeni güncellemesi önemli değişiklerle geldi!

Anasayfa
HABER Fortnite’ın yeni güncellemesi önemli değişiklerle geldi!

Son zamanların popüler oyun türü olan Battle Royal’ın önemli temsilcilerinden biri olan Fortnite yeni güncellemesi ile karşımızda. Oyunun geliştiricisi Epic Games , oyuna önemli bir güncelleme getirdi. Bu yayınlanan güncellemede önemli değişiklikler var.

Fortnite yeni sezonunun başlangıcı dolayısıyla oyun içeriğinden bir sürü aracı kaldırdı. Bunu yaparken Epic Games firmasının planı ise yeni gelecek araçlar ve ekipmanlar için yer açmak.

Oyuna yeni eklenen ve sezonun ilk aracı olan “Vantuzlu Top” ile karşınızdayız.

Vantuzlu Top

“Battle Royal’e eklenen bu aracın hız takviyesi ve vantuzlarını öyle bir kullanın ki rakiplerin ağzı açık kalsın!” notuyla paylaşılan araç tek kişilik bir araç olarak karşılıyor bizi. Vantuzu haritanın yüksek yerlerine tırmanmak için kullanmak mümkün. Ayrıca yol almak , rakiplere yaklaşmak gibi işlevler içinde bir ‘boost’ bir görevi var diyebiliriz.

Otomatlar

Artık otomatlar ücretsiz! Herkes kullanabiliyor ancak otomatlar kullanıldıktan sonra ortadan kayboluyor. Yani o güzel otomatlar artık tek kullanımlık…

Yeni Adalar ve Tema

“Yepyeni iki egzotik ada sizleri bekliyor! Yeni Ahşap Kulübe Teması ile insanı mest eden tropik bir kumsal yerleşimi kurarken volkan manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.”

Yeni Oyun Seçenekleri

“Vurmalı mı , kaçmalı mı? Oyunlar için yeni kural seçenekleri eklendi. Böylece takımlar için daha ince ayarlar yapabilecek ve oyuncuların birbiriyle mücadele edeceği daha gelişmiş oyunlar oluşturabileceksiniz.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir