Kapat

Game of Thrones Yayın Tarihi ve Yeni Fragman

Anasayfa
HABER Game of Thrones Yayın Tarihi ve Yeni Fragman

HBO Pazar günü Game of Thrones’un son sezonunun yayın tarihini açıkladı. Hayranları tarafından uzun zamandır beklenen dizi 14 Nisan’da son sezonuyla birlikte sahnelere geri dönüyor.

HBO ayrıca diziye dair kısa bir fragman da yayınladı. Videoda, Jon Snow, Sansa Stark ve Arya Stark, aile evlerinin altındaki mahzenlerde dolaşıyor ve Ned’in kız kardeşi/Jon’un hiç tanımadığı anne Lyanna Stark’ın yanı sıra ölü aile üyeleri Ned ve Catelyn Stark’a ait sesler duyuyorlar. Daha sonra buzlu bir tehdit önlerine çıkıyor ve Stark’lar tehditle yüzleşmek ve gerekirse ölmek için hazır olduklarını gösteriyor.

Hayranlar 2017 Ağustos ayından bu yana George R.R. Martin tarafından yazılan Buz ve Ateşin Şarkısı kitabının uyarlaması dizinin geri dönüşünü heyecanla bekliyordu. Hayranları sevindirecek haberin yanı sıra, dizinin son sezonunda neredeyse her biri birer film uzunluğunda altı adet bölüm olacağı belirtiliyor.

David Benioff ve D.B. Weiss gibi isimlerin yanında David Nutter ve Miguel Sapochnik bölümlerin yönetmenliğini yapacak. Benioff, Weiss, Bryan Cogman ve Dave Hill ise senaryoları yazacak.

Hayranların bileceği üzere, 2011 yılından bu yana yeni bir kitap çıkmadığından dolayı filmin senaryosu kitaplardan bağımsız bir yön izlemek zorunda kalmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir