Kapat

GBWhatsApp Nedir? Nasıl Kullanılır?

Anasayfa
Çözüm GBWhatsApp Nedir? Nasıl Kullanılır?

GBWhatsApp, uygulama mağazalarında yer alan orijinal WhatsApp Messenger uygulamasına yeni özelliklerin eklenmesi sonucu ortaya çıkmış bir uygulamadır. Orijinal uygulamanın modifiye edilmesi sonucu uygulamaya farklı özellikler kazandırılmış olmasına rağmen bu uygulama resmi olarak onaylanmamıştır ve resmi geliştiriciler ile hiçbir bağı yoktur.

GBWhatsApp aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Gizliliği yönetmek için bulunan yeni ayarlarla durumu gizleme veya mavi tik ayarlarını değiştirme
  • Kullanıcı arayüzünü yazı tipi boyutu ve renkler dahil olmak üzere özelleştirme seçeneği
  • İki farklı SIM karta gerek duymadan tek bir uygulamada iki telefon numarasını kullanabilme
  • Dökümanları ve medyaları kişilerinizle paylaşmak için daha fazla yöntem

GBWhatsApp uygulaması resmi WhatsApp uygulamasının özelliklerini ve fonksiyonlarını barındırdığından dolayı kullanım konusunda ekstra bir detaya ihtiyacınız yok. Ancak bu uygulamanın bir eklenti paketi değil de tek başına bir uygulama olduğunu hatırlatalım. Bundan dolayı telefonunuzda halihazırda resmi WhatsApp uygulaması bulunuyorsa GBWhatsApp uygulamasını yüklemeniz mümkün değil.

Resmi WhatsApp uygulamasına çeşitli özelliklerin eklenmesi sayesinde GBWhatsApp gibi uygulamalar kullanıcılar tarafından yoğun talep görüyor. Bu uygulamalar hiçbir şekilde resmi geliştiriciler ile bağlantılı olmadığından dolayı kullanırken dikkatli olmanızda fayda var. Ayrıca GBWhatsApp Google Play Store gibi uygulama mağazalarında yer almıyor.  Bundan dolayı uygulamayı indirmek için üçüncü parti bir sağlayıcı kullanmanız gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Instagram Otomatik Takip Artıyor Sorunu | Çözüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir