Kapat

GeForce Now’dan Ayrılan Firmalardan Bir Yenisi Daha: 2K Games

Anasayfa
HABER GeForce Now’dan Ayrılan Firmalardan Bir Yenisi Daha: 2K Games

Nvidia’nın GeForce Now’u lanse etmeden önce yayıncılarla anlaşma sağlayamaması, hizmet için büyük bir zayıf nokta haline geldi. Daha önce Activision Blizzard, Bethesda ve şimdi de 2K Games oyunlarını platformdan kaldırırken, hizmetin güvenilmezliği kullanıcılar için endişe yaratıyor.

GeForce Now forumlarında Nvidia tarafından paylaşılan bir gönderide yapılan açıklamada, “Yapımcı tarafından talep edildiği üzere 2K Games oyunları bugünden itibaren GeForce Now’dan kaldırılacak. Gelecekte oyunları yeniden platforma eklemek için 2K Games ile beraber çalışıyoruz. ”şeklinde belirtildi.

2K Games: BioShock, Civilization, NBA 2K ve Borderlands serileri ile tanınıyor. GeForce Now, 2K Games’in talebinden önceye kadar bu serilerden yaklaşık on üç oyunu platformda barındırıyordu.

Değişiklik GeForce Now’ın kütüphanesindeki 1.500 yapımla karşılaştırıldığında küçük gibi görünse de, daha büyük bir soruna parmak basıyor. Nvidia, GeForce Now’ın piyasaya sürülmesinden bu yana geçen bir ay içinde, en büyük üç şirketten onlarca oyunu kaybetti.

Nvidia, kaldırılan oyunların GeForce Now’a geri ekleneceğine söz vermeye devam etse de, şirketin şu anda sahip olduğu oyunları güvenceye alarak kullanıcılara güven aşılaması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Opera, tarayıcı üzerinde kripto cüzdanını test ediyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir