İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Genesis Vision (GVT) Coin nedir?

Genesis Vision (GVT), Blockchain teknolojisi ve Akıllı Sözleşmeler üzerine kurulu özel güven yönetimi piyasasının ilk platformlarındandır. Borsaları, aracıları, tüccarları ve yatırımcıları merkezsiz, açık ve dürüst bir ağa dahil ederek finansal pazarı daha da küresel hale getirmeyi hedefliyorlar.

Genesis Vizyonu , aracı kurumları, borsaları ve yatırımcıları, finansal piyasayı daha da küresel hale getirme hedefiyle merkezi olmayan açık ve şeffaf bir ağ haline getirir.

Genel olarak, Genesis Vizyon özel güven yönetimi pazarının platformu olmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için Genesis Vision, blockchain teknolojisine dayanıyor ve akıllı sözleşmeler kullanıyor.

Layman’ın deyimiyle, Genesis Vision, yatırımcıların herhangi bir yatırım yöneticisinden jeton satın alabilecekleri bir platform yaratıyor. Yatırım yöneticisi, geçmişteki işlem performansına göre değerlendirilir. Kârlı işlemler yapma konusunda uzun bir geçmişe sahip başarılı yöneticiler, daha kısa, daha kötü bir ticaret geçmişine sahip yatırımcılardan daha fazla belirteç çıkarabilecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

GVT coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. hüseyin

    Ağustos 31, 2018 at 11:21 pm

    adet sayısı az ve ülkemizde çok revaçta yatırımcısına iyi kazandırdı şu anki düşüş yeride fena sayılmaz. YTD

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar