Kapat

Genesis Vision ( GVT ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para Genesis Vision ( GVT ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Genesis Vision ( GVT ) Coin nedir?

Genesis Vision ( GVT ), Blockchain teknolojisi ve Akıllı Sözleşmeler üzerine kurulu özel güven yönetimi piyasasının ilk platformlarındandır. Borsaları, aracıları, tüccarları ve yatırımcıları merkezsiz, açık ve dürüst bir ağa dahil ederek finansal pazarı daha da küresel hale getirmeyi hedefliyorlar.

Genesis Vizyonu , aracı kurumları, borsaları ve yatırımcıları, finansal piyasayı daha da küresel hale getirme hedefiyle merkezi olmayan açık ve şeffaf bir ağ haline getirir.

Genel olarak, Genesis Vizyon özel güven yönetimi pazarının platformu olmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için Genesis Vision, blockchain teknolojisine dayanıyor ve akıllı sözleşmeler kullanıyor.

Layman'ın deyimiyle, Genesis Vision, yatırımcıların herhangi bir yatırım yöneticisinden jeton satın alabilecekleri bir platform yaratıyor. Yatırım yöneticisi, geçmişteki işlem performansına göre değerlendirilir. Kârlı işlemler yapma konusunda uzun bir geçmişe sahip başarılı yöneticiler, daha kısa, daha kötü bir ticaret geçmişine sahip yatırımcılardan daha fazla belirteç çıkarabilecektir.

GVT coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Ripple ( XRP )

→ Stellar ( STR )

 Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

“Genesis Vision ( GVT ) Coin nedir? Geleceği var mı?” üzerine 1 yorum

  1. hüseyin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir