İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Gifto (GTO) coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

GIFTO, Ethereum blok zincirindeki akıllı sözleşmelere uygulanan, yerel olmayan tüketici odaklı ekosistem aracılığıyla çevrimiçi içerik yaratıcılarına özelleştirilmiş hediyeler vasıtasıyla anlık özel ödemeler yapmak üzere tasarlanmıştır.

Sosyal medyanın ve çevrimiçi yayıncılık platformlarının ortaya çıkışı ile birlikte artık herkes hayranlarını ve tüketicilerini içerik oluşturup büyük bir grup altında toplayabiliyor. Bununla birlikte, bu platformlardan elde edilen gelirin büyük bir kısmı, tüm süreci merkezileştiren reklam verenlerin elindedir. Sonuçta, üretilen içeriğin üreticileri ve tüketicileri, içeriklerinden kaynaklanan gelir konusunda kararlar alma yetkisine sahip olmazlar ve bu içeriklerden kar sağlayamazlar.

GIFTO, içerik yaratıcılarının eserlerinden sanal hediyeler ve varlıklar aracığı ile gelir elde edebileceği fikrine odaklanmıştır. Bu fikir online oyun sektöründe çok başarılı oldu ve aktif olarak çalışıyor. Bu platformun dünya çapındaki iletişim protokolleri için uygulanması ve aynı işlemin içerik oluşturucular içinde aktif hale gelmesi için çalışıyorlar. Aylık olarak 60.000 den fazla içerik üreticisi için milyonlarca dolar üreten Uplive, bu düşünce okulunun bir üyesidir.

GTO coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. hüseyin

    Eylül 4, 2018 at 11:10 pm

    airdropla adını baya duyurdular analizi beğendim

  2. fatih

    Eylül 4, 2018 at 11:11 pm

    en ilginç coinlerden bir tanesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar