Kapat

Gifto ( GTO ) coin nedir? Geleceği var mı? Yatırım…

Anasayfa
Kripto Para Gifto ( GTO ) coin nedir? Geleceği var mı? Yatırım…

Gifto ( GTO ) coin nedir?

GIFTO, Ethereum blok zincirindeki akıllı sözleşmelere uygulanan, yerel olmayan tüketici odaklı ekosistem aracılığıyla çevrimiçi içerik yaratıcılarına özelleştirilmiş hediyeler vasıtasıyla anlık özel ödemeler yapmak üzere tasarlanmıştır.

Sosyal medyanın ve çevrimiçi yayıncılık platformlarının ortaya çıkışı ile birlikte artık herkes hayranlarını ve tüketicilerini içerik oluşturup büyük bir grup altında toplayabiliyor. Bununla birlikte, bu platformlardan elde edilen gelirin büyük bir kısmı, tüm süreci merkezileştiren reklam verenlerin elindedir. Sonuçta, üretilen içeriğin üreticileri ve tüketicileri, içeriklerinden kaynaklanan gelir konusunda kararlar alma yetkisine sahip olmazlar ve bu içeriklerden kar sağlayamazlar.

GIFTO, içerik yaratıcılarının eserlerinden sanal hediyeler ve varlıklar aracığı ile gelir elde edebileceği fikrine odaklanmıştır. Bu fikir online oyun sektöründe çok başarılı oldu ve aktif olarak çalışıyor. Bu platformun dünya çapındaki iletişim protokolleri için uygulanması ve aynı işlemin içerik oluşturucular içinde aktif hale gelmesi için çalışıyorlar. Aylık olarak 60.000 den fazla içerik üreticisi için milyonlarca dolar üreten Uplive, bu düşünce okulunun bir üyesidir.

Geleceği var mı?

Sosyal medya üzerinde simge ve gif kullanımı oldukça yaygınlaşmış durumda.  GOFTO bu noktada alışıla gelmiş simge ve çıkartmaların dışına çıkarak herkesin sevdiklerine  kişiye özel farklı çıkartma ve simgeler göndermesine olanak sağlıyor. Bu çıkartma ve simgeler GTO kripto para birimi ile alım satım yapılabiliyor.

* 10.01.2018 Güncelleme : Ocak ayı sonunda GTO web tabanlı hediye çözümü Facebook / Instagram / Youtube’da kişiler için Alfa testi içeren elmaslarla zenginleştirilen hediyeler mevcut olacak.

GTO coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Popüler kripto para birimleri;

→ Ripple ( XRP )

→ Stellar ( STR )

 Bitshares ( BTS )

→ DigiByte ( DGB )

“Gifto ( GTO ) coin nedir? Geleceği var mı? Yatırım…” üzerine 2 yorum

  1. hüseyin says:
  2. fatih says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir