İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GMM Coin Nedir? | Gamium Nedir? | GMM Coin Hakkında Bilgiler

Gamium, tek bir misyonu olan bir Web3 ve Metaverse teknoloji şirketidir. Avatarları ve varlıkları çoklu metaverse uyumlu hale getirerek, hepsini birbirine bağlayan ilk Metaverse’yi oluşturmayı hedeflemektedir.

Gamium neyi inşa ediyor:

  • Avatar: Tüm Web3 ve Metaverse uygulamalarında kullanılabilen, benzersiz birlikte çalışabilirlik ve kullanılabilirlik sağlayan dijital bir kimlik.
  • Merkezi Olmayan Sosyal Metaverse: Herkesin Gamium SDK aracılığıyla istediğini inşa etmesine izin veren sanal bir dünya.

Avatar Nedir?

Bir Avatar düşündüğümüzde, onun dijital dünyadaki bir kişinin sadece grafik bir temsili olduğuna inanıyoruz, ancak bundan çok daha fazlası. Bir Avatar, bir kullanıcının tüm dijital parmak izlerini birleşik bir varlığa getiren bir ruh eşi NFT tarafından temsil edilen benzersiz bir dijital insan kimliğidir. Bu dijital parmak izleri, 3D anatomileri ve zincir içi ve zincir dışı verileri içerir.

Dijital kimliğe sahip olmak inanılmaz derecede önemlidir. Herhangi bir Metaverse ve Web3 uygulaması, kullanıcılarına daha fazla değer sağlamak için bu kimlik teknolojisini Gamium’un Avatar SDK’sı aracılığıyla entegre edebilir.

Merkezi Olmayan Sosyal Metaverse Nedir?

Gamium, sosyal özellikleri 3B tamamen sürükleyici merkezi olmayan bir dünya ile birleştirir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Avatarlar, Gamium Metaverse’in yaratıcılarıdır; Gamium SDK aracılığıyla istediklerini inşa edebilirler.

Genesis şehri, Gamium binalarını bulabileceğiniz Gamium dünyasının merkezidir. Bu binalar, merkezi olmayan sohbetler, 3D arama uygulamaları, DeFi Uygulamaları ve İş portalları gibi benzersiz uygulamalar içerir. Genesis’te ayrıca sürükleyici deneyimler ve özel etkinlikler bulacaksınız. Genesis’in dışında, Avatarların yaşaması ve istediklerini inşa etmesi için Adalar ve Bölgeler içeren 10 Mahalle vardır.

GMM Coin Nedir?

Gamium, yönetimine katılma hakkı ve değişim aracı olan GMM tarafından desteklenmektedir. Bu token, Gamium ekosisteminde bir yönetişim aracı olarak kullanılacaktır. GMM hissesine bağlı olarak, kullanıcılar Gamium içinde aşağıdakiler gibi çok çeşitli ekstra işlevlere erişecekler:

  • Avatar yönetimi
  • Metaverse yönetimi
  • Topluluğa ait şehirleri başlatmak ve yönetmek
  • Belirli Metaverse işlerine başvurma
  • Özel NFT’ler veya jeton airdrop’ları alma
  • Özel etkinliklere erişin

GMM belirteci ile ilgili akıllı sözleşmeler Binance Akıllı Zincirde konuşlandırılır ve Certik tarafından denetlenir .GMM’nin maksimum toplam arzı 50.000.000.000’dir.

GMM Coin Nasıl Alınır?

GMM token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...