İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GMM Coin Nedir? | Gamium Nedir? | GMM Coin Hakkında Bilgiler

Gamium, tek bir misyonu olan bir Web3 ve Metaverse teknoloji şirketidir. Avatarları ve varlıkları çoklu metaverse uyumlu hale getirerek, hepsini birbirine bağlayan ilk Metaverse’yi oluşturmayı hedeflemektedir.

Gamium neyi inşa ediyor:

  • Avatar: Tüm Web3 ve Metaverse uygulamalarında kullanılabilen, benzersiz birlikte çalışabilirlik ve kullanılabilirlik sağlayan dijital bir kimlik.
  • Merkezi Olmayan Sosyal Metaverse: Herkesin Gamium SDK aracılığıyla istediğini inşa etmesine izin veren sanal bir dünya.

Avatar Nedir?

Bir Avatar düşündüğümüzde, onun dijital dünyadaki bir kişinin sadece grafik bir temsili olduğuna inanıyoruz, ancak bundan çok daha fazlası. Bir Avatar, bir kullanıcının tüm dijital parmak izlerini birleşik bir varlığa getiren bir ruh eşi NFT tarafından temsil edilen benzersiz bir dijital insan kimliğidir. Bu dijital parmak izleri, 3D anatomileri ve zincir içi ve zincir dışı verileri içerir.

Dijital kimliğe sahip olmak inanılmaz derecede önemlidir. Herhangi bir Metaverse ve Web3 uygulaması, kullanıcılarına daha fazla değer sağlamak için bu kimlik teknolojisini Gamium’un Avatar SDK’sı aracılığıyla entegre edebilir.

Merkezi Olmayan Sosyal Metaverse Nedir?

Gamium, sosyal özellikleri 3B tamamen sürükleyici merkezi olmayan bir dünya ile birleştirir.

Avatarlar, Gamium Metaverse’in yaratıcılarıdır; Gamium SDK aracılığıyla istediklerini inşa edebilirler.

Genesis şehri, Gamium binalarını bulabileceğiniz Gamium dünyasının merkezidir. Bu binalar, merkezi olmayan sohbetler, 3D arama uygulamaları, DeFi Uygulamaları ve İş portalları gibi benzersiz uygulamalar içerir. Genesis’te ayrıca sürükleyici deneyimler ve özel etkinlikler bulacaksınız. Genesis’in dışında, Avatarların yaşaması ve istediklerini inşa etmesi için Adalar ve Bölgeler içeren 10 Mahalle vardır.

GMM Coin Nedir?

Gamium, yönetimine katılma hakkı ve değişim aracı olan GMM tarafından desteklenmektedir. Bu token, Gamium ekosisteminde bir yönetişim aracı olarak kullanılacaktır. GMM hissesine bağlı olarak, kullanıcılar Gamium içinde aşağıdakiler gibi çok çeşitli ekstra işlevlere erişecekler:

  • Avatar yönetimi
  • Metaverse yönetimi
  • Topluluğa ait şehirleri başlatmak ve yönetmek
  • Belirli Metaverse işlerine başvurma
  • Özel NFT’ler veya jeton airdrop’ları alma
  • Özel etkinliklere erişin

GMM belirteci ile ilgili akıllı sözleşmeler Binance Akıllı Zincirde konuşlandırılır ve Certik tarafından denetlenir .GMM’nin maksimum toplam arzı 50.000.000.000’dir.

GMM Coin Nasıl Alınır?

GMM token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Gate.io borsasının yeni ön satışa açtığı AIR coin hakkında bilgileri inceliyoruz. Altair, Santrifüj Zincirinde gerçek dünya varlıklarını (RWA) finanse etmek için Santrifüj tarafından oluşturulan...

Kripto Para

VAIOT, işletmelere ve tüketicilere otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamaları için blok zinciri tabanlı bir Yapay Zeka Asistanları portföyü sunar.  VAIOT, hem tüketicilere hem de...

Kripto Para

Gate.io bugün dört ayrı coin listelemesi yayınladı. Ön satışa eklenen ASR, BORA, BABI ve CELT token özelliklerini inceliyoruz. Bu yazımızda CELT coin hakkında bilgileri...

Kripto Para

Babylons, 100’den fazla oyun ortağı ve GameFi meraklılarının genç ve aktif takipçisi ile BSC’de topluluk tarafından yönetilen ilk NFT pazarı ve lider blockchain oyun...