İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GMPD Coin Nedir? | GamesPad Nedir? | GMPD Coin Hakkında Bilgiler

GamesPad, perakende alıcılara en güçlü kripto oyun projeleri tarafından inşa edilen geleceğe yatırım yapmaları için eşit fırsatlar sağlayan, merkezi olmayan bir VC, çok zincirli fırlatma paneli ve oyun inkübatörüdür. Oyun, NFT ve Metaverse bugün en müreffeh alanlara odaklanmıştır.

GamesPad, özel finansman turunu tamamladıktan sadece 4 ay sonra tüm anlaşmalarda tüm zamanların en yüksek ortalama getirisinin  %7355’ine ulaşan bir kripto fırlatma rampası olan BullPerks ekibinin bir inkübasyonudur .

GamesPad, kripto oyun girişimlerinin erken aşamadaki bağış toplama sürecini demokratikleştiriyor. Yalnızca en iyi projeleri seçmek ve topluluğun yatırımlarını korumak için titiz bir durum tespiti yapıyor.

GMPD Coin Nedir?

GamesPad’deki fırsatlara katılmak için ilk olarak GMPD jetonunu satın almalısınız. Sahip olduğunuz GMPD jetonlarının miktarı, platformumuza hangi katmana girebileceğinizi tanımlar. Farklı katmanların farklı fırsatlar için tahsisleri vardır. GamesPad’de seviyeniz için hangi projelerin mevcut olduğunu kontrol etmelisiniz. Ardından cüzdanınızı bağlayın, parayı aktarın ve onay için bekleyin.

Advertisement. Scroll to continue reading.

GMPD Coin, GamesPad için bir yönetişim belirtecidir. Platformdaki işlemlerin ücretlendirilmesi, erken katılım ve çeşitli programlar için kullanılmaktadır.

Binance Smart Chain ağında başlatılmıştır ve maksimum arz miktarı 500,000,000 GMPD coin ile sınırlıdır.

GMPD Coin Nasıl Alınır?

GMPD Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...