İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

GMPD Coin Nedir? | GamesPad Nedir? | GMPD Coin Hakkında Bilgiler

GamesPad, perakende alıcılara en güçlü kripto oyun projeleri tarafından inşa edilen geleceğe yatırım yapmaları için eşit fırsatlar sağlayan, merkezi olmayan bir VC, çok zincirli fırlatma paneli ve oyun inkübatörüdür. Oyun, NFT ve Metaverse bugün en müreffeh alanlara odaklanmıştır.

GamesPad, özel finansman turunu tamamladıktan sadece 4 ay sonra tüm anlaşmalarda tüm zamanların en yüksek ortalama getirisinin  %7355’ine ulaşan bir kripto fırlatma rampası olan BullPerks ekibinin bir inkübasyonudur .

GamesPad, kripto oyun girişimlerinin erken aşamadaki bağış toplama sürecini demokratikleştiriyor. Yalnızca en iyi projeleri seçmek ve topluluğun yatırımlarını korumak için titiz bir durum tespiti yapıyor.

GMPD Coin Nedir?

GamesPad’deki fırsatlara katılmak için ilk olarak GMPD jetonunu satın almalısınız. Sahip olduğunuz GMPD jetonlarının miktarı, platformumuza hangi katmana girebileceğinizi tanımlar. Farklı katmanların farklı fırsatlar için tahsisleri vardır. GamesPad’de seviyeniz için hangi projelerin mevcut olduğunu kontrol etmelisiniz. Ardından cüzdanınızı bağlayın, parayı aktarın ve onay için bekleyin.

Advertisement. Scroll to continue reading.

GMPD Coin, GamesPad için bir yönetişim belirtecidir. Platformdaki işlemlerin ücretlendirilmesi, erken katılım ve çeşitli programlar için kullanılmaktadır.

Binance Smart Chain ağında başlatılmıştır ve maksimum arz miktarı 500,000,000 GMPD coin ile sınırlıdır.

GMPD Coin Nasıl Alınır?

GMPD Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...