Kapat

Google Podcasts, iOS İçin Yayınlandı

Anasayfa
HABER Google Podcasts, iOS İçin Yayınlandı

Google tarafından geliştirilen Podcasts uygulaması, tasarım değişikliği ve keşif özelliği ile beraber iOS kullanıcıları için yayınlandı.

Uygulamada tasarım değişikliğine giden Google uygulamaya, popüler podcastlerin keşfedileceği “Keşfet bölümü” ve kullanıcıların dinleme aktivitelerini görüntüleyebileceği “Aktivite bölümünü” ekledi. IOS kullanıcıları tarafından uzun zamandır beklenen uygulama sonunda App Store’da yerini almaya başladı.

Google tarafından geliştirilen Podcasts uygulaması geçen sene yayınlandıktan sonra en çok kullanılan podcast uygulaması haline gelmişti. IPhone ve iPad kullanıcılar tarafından heyecanla beklenen Google Podcasts, Apple’ın kendi podcast uygulamasına karşı bir alternatif oluşturacak.

Kullanıcıların dinleme aktiviteleri de platformlar arasında senkronize edilecek. Buna göre bilgisayarda tarayıcınızda dinlediğiniz bir podcast, telefondaki uygulamayla senkronize olacak. IOS versiyonu bugünden itibaren indirilmeye hazır olacakken, Android güncellemesinin bu hafta içinde kullanıcılara dağıtılması bekleniyor.

Google Podcasts Nedir?

Google Podcasts, Google tarafından kullanıcıların kolay bir şekilde podcast yayınlarına ulaşmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir uygulamadır. Google Asistan ve Google Home ile entegre çalışabilen Google Podcasts, oldukça sade bir yapıda olmasına rağmen birçok özelliği beraberinde getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Bilgisayarınız Gizlice Kripto Para Madenciliği Yapıyor Olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir