Kapat

Google Stadia Pro Abonelerine Ücretsiz İki Yeni Oyun

Anasayfa
HABER Google Stadia Pro Abonelerine Ücretsiz İki Yeni Oyun

Google tarafından bugün açıklandığı üzere, Stadia Pro premium aboneleri Aralık ayında platformda oynayabilecekleri iki oyun daha elde ediyor. Tomb Raider: Definitive Edition ve Farming Simulator 19 olarak duyurulan oyunlar, Stadia’nın çıkışında yayınlanan Destiny 2: The Collection ve Samurai Shodown oyunlarına ek olarak oynanabilecek.

Şu anda Stadia aboneliği bulunan tüm kullanıcılar Stadi Pro abonesi olarak sayılıyor. İki hafta önce Google tarafından kullanıma açılan Stadia platformunu kullanabilmek için her kullanıcının Founder veya Premiere sürümünü satın alması gerekiyor. Chromecast Ultra ve bir oyun kumandası ile satışa sunulan Premiere sürümü aynı zamanda üç aylık Stadia Pro üyeliği ile birlikte satılıyor. Buna göre 2019 yılı bitmeden bu sürümü satın alan her kullanıcı ücretsiz oyun koleksiyonuna sahip olabilecek.

Google, Xbox Live Gold ve PlayStation Plus ile benzerlik gösteren bu ücretsiz oyun kampanyalarını ne sıklıkla yapacağını henüz açıklamadı. Ancak şirket tarafından belirtildiği üzere aylık en az bir ücretsiz oyun platforma eklenecek.

Gelecek yıldan itibaren Stadia ücretsiz bir sürüme sahip olacak. Buna göre Stadia Pro aboneliği için ödeme yapması gereken kullanıcılar üyeliklerini iptal ederse sahip oldukları ücretsiz oyunlara erişimlerini kaybedecek.

Gecikme süreleri ve Chromecast cihazlarının ısındığı ile ilgili olarak birçok eleştiri alan Google’ın Stadia platformunun ülkemizde nasıl bir performans sergileyeceği ise merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  WhatsApp Tatil Modu Nedir? Tatil 'Modu Nasıl' Kullanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir