Kapat

Google’ın yeni uygulaması Price Insight nedir? Nasıl kullanılır?

Anasayfa
HABER Google’ın yeni uygulaması Price Insight nedir? Nasıl kullanılır?

Dünya çapında en çok kullanılan arama motoru Google yeni hayata geçirdiği hizmetler ile kullanıcıların ihtiyaç duyduğu ve popüler alanlara yönelmeye devam ediyor.  Google Price Insight bu uygulamalardan bir tanesi olarak yayınlandı. Price Insight uygulamasında gidilmek istenen bölge seçildiğinde ve uçuşlar araştırıldığında Google’ın fiyat veri tabanı tüm verileri süzüyor ve en uygun seçenekleri sizlere listeliyor.

Google Price Insight, tatil yapmak isteyen ancak gideceği yerin uygun olup olmadığına bir türlü karar veremeyenler için paha biçilemez bir uygulama olacak gibi duruyor. Öyle ki gideceğiniz bölgede ortalama otel fiyatları ve ortalama uçuş fiyatlarına anında ulaşabileceksiniz.

Google Price Insight, aynı zamanda otel seçenekleri konusunda da bilgi veriyor. Bu sayede seçilen otelde uygun bir kampanya olup olmadığını veya benzer özelliklere sahip diğer yakın otellerin fiyatları ile karşılaştırabiliyor. Uygulama üzerinden yada tatil şirketleri aracılığı ile belirlediğiniz bölge ve otelde rezervasyon yaptırabiliyorsunuz.

Uygulamanın en büyük avantajlarından bir tanesi de Price Insight uygulamasında bulunan yapay zekâ algoritması sayesinde sunulan fiyatlardan daha ucuz fiyata hizmet sunan benzer otelleri göstermesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir