Kapat

Güncel Airdrop Listesi | ICO Ücretsiz Coin Kazanma!

Anasayfa
Free Güncel Airdrop Listesi | ICO Ücretsiz Coin Kazanma!

Airdrop, ücretsiz gelen yardım anlamına geliyor. Airdrop, Kripto Para dünyasında yeni üretilecek çıkacak olan ICO coinlerin tanıtımını yapmak amacı ile coinin geniş bir kitle tarafından tanınmasını sağlamak ve daha güçlü bir topluluk oluşturmak için platforma üye olan kullanıcılara verdiği ödüldür.

Ücretsiz coin kazanma yöntemleri adı altında binlerce kişiyi dolandıran ve kullanıcılardan para talep eden dolandırıcılar ile ICO aşamasında ücretsiz coin dağıtan şirketlerin karıştırılmaması önemlidir. Ücretsiz token kazanmak istiyorsanız sadece kayıt olmanız yeterlidir. Bu platforma yatırım yapacaksanız detaylı bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

ICO aşamasında yatırım yapıp ucuza kripto para almış olmanın hazzını yaşamak isterken bir anda dolandırıcıların arasında kendinizi bulmamak için hangi sitede paylaşılırsa paylaşılsın detaylı araştırma ile yatırımlarınıza yön verin.

Sizlerle üye olmanız haline ücretsiz coin veren ICO coinleri paylaşacağımız bu makale umarım hepinize kazandırır. Airdroplardan ücretsiz coin veren sitelerden haberdar olmak istiyorsanız arada sırada makalemize göz atmanı yeterli olacaktır. Sürekli listeyi güncelleyeceğiz.

Vuzzbee ICO

Üye olan her kullanıcıya 50 VBEE coin veriliyor. Detaylar…

SPHERE SOCİAL ICO

Üye olan her kullanıcıya 20 Token veriliyor.

→ Affiliate ICO

Üye olan her kullanıcıya 25 AFLC coin veriliyor. Detaylar…

Obirum ICO

Üye olan her kullanıcıya 50 OBR coin veriliyor.

Abyss ICO 

Üye olan kullanıcılara ICO sonrasında ödüller dağıtılacaktır. Detaylar…

UCASH ICO

Üye olan her kullanıcıya 50 UCASH coin verilmektedir.

Dock ICO

Üye olan her kullanıcıya 3 Dolar değerinde coin verilmektedir. Detaylar…

Action ICO

Üye olan her kullanıcıya 100 ACTN coin verilmektedir. Detaylar…

CCRB ICO

Üye olan kullanıcılara 7,5 dolar değerinde CCRB coin verilmektedir. Detaylar…

 

Sizden gelenler;

Ücretsiz coin nerden kazanabilirim? Kayıt olup coin veren siteler hangileridir? Bedava coin veren siteler hangileridir? Görev yaparak nasıl coin kazanılır? Ücretsiz kripto para nasıl kazanılıyor? Airdrop coinler hangileridir? ICO ücretsiz coin veren siteler hangileridir?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir