İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Hadi Bilgi Yarışması Ödülü Nasıl Alınır?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Hadi bilgi yarışması, Türkiye’nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışmaları düzenleyen uygulaması olarak kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi görüyor. Öyle ki Hadi bilgi yarışmasının mobil uygulaması Apple cihazlara geçtiğimiz ay en çok indirilen uygulama oldu.

Uygulamanın kullanımı her geçen gün artmaya devam ediyor. Hadi bilgi yarışmasında her gün belirli saatlerde tüm kullanıcılar yarışmaya online olarak katılabiliyor. Aynı zamanda arkadaşlarını yarışmaya davet eden kişiler ekstra joker hakkı kazanarak yarışmada daha avantajlı hale gelebiliyor.

Hadi bilgi yarışması ortalama yarış başına  20.000TL civarında para ödülü dağıtmaktadır. Online platformda sorulan 12 soruya doğru cevap veren kullanıcılar arasında o günkü yarışma için belirlenen para ödülü paylaştırılmaktadır.

Hadi Bilgi Yarışması Ödülü Nasıl Alınır?

Hadi bilgi yarışmasında ilk yayınlandığı zamanlarda para çekme alt limiti bulunmuyordu. Şimdi ise hadi bilgi yarışmasında kazandığınız parayı çekebilmeniz için 20TL olarak para çekme alt limitini aşmış olmanız gerekmektedir.

Hadi bilgi yarışmasında ödülünüz 20TL üzerinde ise parayı çekmek için “BAKİYE” üzerine tıklamanız ardından çıkan ekranda “IBAN” bilginizi girmeniz ve “HESABIMA AKTAR” seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

Hadi para çekme işlemlerin sorun yaşıyorsanız iletisim@hadilive.com adresine kullanıcı adı ile başvuru yapabilirsiniz.

Hadi bilgi yarışmasında para çekme işlemleri ile alakalı yaşadığınız sorunları bize Soru Cevap platformundan yazabilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar