İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Hadi Bilgi Yarışması Ödülü Nasıl Alınır?

Hadi bilgi yarışması, Türkiye’nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışmaları düzenleyen uygulaması olarak kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi görüyor. Öyle ki Hadi bilgi yarışmasının mobil uygulaması Apple cihazlara geçtiğimiz ay en çok indirilen uygulama oldu.

Uygulamanın kullanımı her geçen gün artmaya devam ediyor. Hadi bilgi yarışmasında her gün belirli saatlerde tüm kullanıcılar yarışmaya online olarak katılabiliyor. Aynı zamanda arkadaşlarını yarışmaya davet eden kişiler ekstra joker hakkı kazanarak yarışmada daha avantajlı hale gelebiliyor.

Hadi bilgi yarışması ortalama yarış başına  20.000TL civarında para ödülü dağıtmaktadır. Online platformda sorulan 12 soruya doğru cevap veren kullanıcılar arasında o günkü yarışma için belirlenen para ödülü paylaştırılmaktadır.

Hadi Bilgi Yarışması Ödülü Nasıl Alınır?

Hadi bilgi yarışmasında ilk yayınlandığı zamanlarda para çekme alt limiti bulunmuyordu. Şimdi ise hadi bilgi yarışmasında kazandığınız parayı çekebilmeniz için 20TL olarak para çekme alt limitini aşmış olmanız gerekmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Hadi bilgi yarışmasında ödülünüz 20TL üzerinde ise parayı çekmek için “BAKİYE” üzerine tıklamanız ardından çıkan ekranda “IBAN” bilginizi girmeniz ve “HESABIMA AKTAR” seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

Hadi para çekme işlemlerin sorun yaşıyorsanız iletisim@hadilive.com adresine kullanıcı adı ile başvuru yapabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar