Kapat

Helium (HNT) Coin Nedir?

Anasayfa
Kripto Para Helium (HNT) Coin Nedir?

Helium, 2013 yılında Shawn Fanning, Amir Haleem ve Sean Carey tarafından, bağlantılı cihazlar oluşturmayı kolaylaştırma misyonuyla kuruldu.

Helium, düşük güçlü sensörler ve izleyiciler için uzun menzilli bir kablosuz ağ sağlamak üzere tasarlanmıştır. Merkezi olmayan ve nesnelerin internet ağı oluşturulmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir.  Bu özellikle heyecan verici görünmeyebilir, ancak Helium Hotspot size yeni bir kripto para birimi kazandırabilir ve yatırımınızı geri ödemeniz için size hediyeler verebilir.

Sahip olduğunuz Hotspot cihazına bulunduğunuz lokasyona yakın kişiler bağlandığında kullanım miktarına göre HNT Coin kazanırsınız. Kiralama ücretinizi karşılayıp karşılamayacağı yada size ne kadar coin kazandıracağı tamamen bağlantı yapan kişi sayısına bağlıdır.

Helium Hotspot ilk etapta komşumuzla internet giderlerini paylaşmaktan farksız olsa da temelinde hiç tanımadığımız kişilerle internet paylaşmamız ve karşılığında maliyet yükünü hafifletmemize yada ekstra gelir etmemize yarayan yeni nesil bir teknolojidir.

Helium (HNT) Coin 24.09.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir. Temelindeki yenilikçi teknoloji kullanıcılar tarafından oldukça ilgi çekmiştir.

Helium (HNT) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Kaynak: helium.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  STORJ Coin nedir? Geleceği var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir