Kapat

Henüz Çıkmayan Galaxy S10’a Dair Müthiş Görüntüler Yayınlandı

Anasayfa
HABER Henüz Çıkmayan Galaxy S10’a Dair Müthiş Görüntüler Yayınlandı

Yılın en önemli teknoloji sergisi CES 2019 geçtiğimiz gün Las Vegas’ta başladı. Binlerce yeni ürünün tanıtılacağı serginin oldukça yoğun geçeceği tahmin ediliyor. Yılın en çok beklenen popüler cihazları bu yıl Las Vegas’ta tanıtılacak. CES yeni TV’ler, dizüstü bilgisayarlar ve akıllı ev gereçleri için  ne kadar etkili bir sergi olsa da, yeni iPhone ve Galaxy modellerine dair bilgiler bu sergide asla yer almıyor.

Ancak şanslıyız ki, çeşitli cihazlara dair bazı sızıntıların olacağı tahmin ediliyor. Bu yılın yeni “iPhone 11” modeli gündeme oturduktan sonra geçtiğimiz pazar günü telefonun tasarımına dair bir sızıntı yayınlanmıştı. Ancak ne yazık ki telefonun resmi olarak çıkışına yaklaşık 8 ay var.

Çok beklenen Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modelleri ise iPhone’dan çok daha erken bir şekilde önümüzdeki ay piyasaya sürülecek.

2018 yılı Samsung telefonlar için sıkıcı geçmiş olsa da, 2019’un tam tersi olacağı düşünülüyor. Aslına bakılırsa, yakın zamanda çıkacak olan Galaxy S10, Samsung’un şimdiye kadar ürettiği en heyecan verici akıllı telefon olabilir. Galaxy S10 serisi, ön yüzü neredeyse tamamen ekran olan yeni bir tasarıma sahip olacak. Samsung’un Super AMOLED ekranının altındaki ve üstündeki çerçevelerin çarpıcı bir şekilde azaltıldığı ve ön kameralara yer açmak için ekranda küçük delikler açıldığı görülüyor. Ayrıca, ekran içi ultrasonik parmak izi tarayıcısı, yeni kamera teknolojisi, yeni yüzey ve daha fazlası bizi bekliyor.

Samsung’un yeni Galaxy S10 serisinin Şubat ayının sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu arada, grafik tasarımcı Muhsin M. Belaal Auckburaully, inceleyebilmeniz için müthiş bir render koleksiyonu oluşturdu. Aşağıda bunlardan bazılarının örneğini görebilirsiniz. Daha fazlası için ise tasarımcının Behance sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir