Kapat

Hi-Level 39hl550 Led Tv İncelemesi: Özellikleri

Anasayfa
İnceleme Hi-Level 39hl550 Led Tv İncelemesi: Özellikleri

Televizyon incelemeleri serimizde bugün Hi-Level 39hl550 modelini inceliyoruz. Özellikle bazı büyük zincir mağazalar tarafından yapılan indirimlerle gündeme gelen model, Hi-Level tarafından üretilen orta segment bir cihaz olarak piyasada yer alıyor. Hi-Level 39hl550 modelini birçok başlık altında ele aldığımız inceleme yazımızı okuduktan sonra satın alma konusunda daha kolay karar verebileceğinizi umuyoruz.

LED ekrana sahip olan Hi-Level 39hl550, 1366 x 768 çözünürlükle HD Ready standartı sunuyor.Ekran boyutu köşeden köşeye 99cm olan model ekran boyutu olarak fiyatına göre iyi bir performans sunuyor. Cihazda aynı zamanda dahili bir uydu alıcısı bulunuyor. Dahili uydu alıcısındaki kanal geçişleri oldukça yavaş bir an televizyon kapandı sanabilirsiniz.

Bağlantı özellikleri olarak oldukça zayıf olan cihazda 1 adet USB girişi, 1 adet HDMI girişi, 2 adet Scart girişi bulunuyor. Cihaz A enerji sınıfı sayesinde çok az güç tüketiyor. Televizyonda Smart TV veWiFi özellikleri bulunmuyor.

Küçük oda yada mutfak için düşünülebilecek bu televizyonun ortalam bir salon için keyif verici bir deneyim sunması çok zor görünüyor. Görseldeki kumanda temsilidir.

Hi-Level 39hl550 led televizyonlar Vestel garantisinde piyasaya sunuluyor. Servis ile alakalı bir durum olduğunda Vestel servisleri ilgileniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  100 Liranın Altındaki En İyi Kulaklıklar - AliExpress

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir