İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Hive (HIVE) Coin nedir?

HIVE, blockchain sektöründen geleneksel sermaye piyasalarına bir köprü kuran, büyümeye yönelik, halka açık bir şirkettir. HIVE, Ethereum gibi kripto paraları çıkarmak için yüksek güçlü bilgi işlem varlıklarını kullanan nispeten yeni bir kamu şirketidir.

Basitçe söylemek gerekirse, HIVE bir kripto para madenciliği firmasıdır. Kripto para birimlerinde ödenen ödüller için Ethereum gibi blockchain ağlarındaki işlemleri doğrular. HIVE, sürekli olarak Ethereum gibi yeni nesil dijital para birimleri üreten İzlanda ve İsveç’teki en son teknoloji GPU tabanlı dijital para madenciliği tesislerine sahiptir. HIVE ayrıca Bitcoin gibi yeni basılmış dijital para birimleri üreten bulut tabanlı ASIC madenciliği de yapıyor.

GPU tabanlı ve ASIC tabanlı madencilik arasındaki fark nedir?

Bir ASIC veya uygulamaya özgü entegre devre Bitcoin madenciliği için tasarlanmış tek amaçlı bir yongadır. Çip sadece bu amaç için özel olarak üretilmiştir ve Bitcoin’den başka bir şey çıkarma esnekliği yoktur.

Bir GPU veya grafik işleme birimi ise birçok farklı kripto para biriminde madencilik yapabilir ve bunlar arasında geçiş yapma esnekliğine sahiptir. GPU tabanlı madencilik, bilgisayar kaynaklarını mevcut ve yeni kripto para birimlerine madencilik için daha karlı hale getirmenin yanı sıra yapay zeka ve grafik oluşturma ve özel Blockchain hesaplama gibi diğer yüksek verimli bilgisayar uygulamaları için tanımlama ve odaklama esnekliği sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Hive (HIVE) Coin 27.04.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir.

Hive (HIVE) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar